Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szükségem lenne arra, hogy...

Szükségem lenne arra, hogy fekete mágiát tanuljak, hogy kezdjek neki? (*bővebben lent, trollok kíméljenek)

Figyelt kérdés
Átlagos tizenéves bi srác vagyok. A családi állapotomat tekintve a szüleim soha nem szerettek és most jött el az az idő szerintem, hogy cselekedjek. Nem kezdek el arról regélni mennyire g*cik most velem. De elkezdtem beszélni egy barátommal aki benne van ebben a témában és kértem, hogy beszéljünk róla. Javasolta kérjek egy fórumon segítséget, ha már máshol nem tudok...... annyi kibaszás után úgy érzem nekem is jogom van tegyek olyat amitől ők basznak rá. Én hiszek benne. Ha kell bármit megteszek, csak írjatok akár priviben is, de jelenleg a fekete mágiával szeretném elérni, hogy átérezzék a ""sorstól"" a csapást. Úgy gondolom JOGOSAN

2023. aug. 2. 08:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
A Durmstrangban aktívan oktatják is a fekete mágiát.
2023. aug. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Látom neked a szövegértést nem ;)
2023. aug. 2. 09:11
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Mesebeli dolgokban hiába igyekszel tanácsot kérni bármilyen fórumon.
2023. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%

Sajnálom, de a biszexualitás kizáró ok.


Üdvözlettel:

Albertus Boszorkánymester

2023. aug. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

"De elkezdtem beszélni egy barátommal aki benne van ebben a témában és kértem, hogy beszéljünk róla. Javasolta kérjek egy fórumon segítséget, ha már máshol nem tudok..."

Lefordítom. Össze-vissza kamuzott neked hogy ő micsoda nagy mágus, te meg miután bevetted, gyorsan lekoppintott, nehogy lebukjon hogy csak szívatott.

2023. aug. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
A szüleid elég közel vannak ahhoz hogy ne kelljen mágia ahhoz hogy ártani tudj
2023. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 harebell válasza:
100%
Ha benne van a barátod a témában, miért fórumokra irányított? :D
2023. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Át fogják érezni a sorstól a csapást, ezt hívják karmának!
2023. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Először már csak azért is trollkodni akartam de inkább visszafogom magam😄. Szóval a haverod hazudott és csak megszívatott téged ez teljesen egyértelmű. Nem létezik semmi féle mágia, varázslat, bűbáj stb. A bűvészek sem varázsolnak :). Ha több energiát, esetleg hitet fektetsz egy ilyen hazugságba, azzal csak magadnak ártasz. Beleéled meged hogy nagy mágus leszel, aztán amikor nem, akkor csalódni fogsz. Itt sem és máshol sem fogsz találni olyan fórumot vagy könyvet ami hiteles és bizonyított lenne, mert nem létezik.
2023. aug. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Neked egy jó pszichiáterre van szükséged. Mellesleg, ha kárt okoznál másoknak a "sors" téged is utol fog érni. Azt kapod, amit adsz...
2023. aug. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!