Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szükségem lenne arra, hogy...

Szükségem lenne arra, hogy fekete mágiát tanuljak, hogy kezdjek neki? (*bővebben lent, trollok kíméljenek)

Figyelt kérdés
Átlagos tizenéves bi srác vagyok. A családi állapotomat tekintve a szüleim soha nem szerettek és most jött el az az idő szerintem, hogy cselekedjek. Nem kezdek el arról regélni mennyire g*cik most velem. De elkezdtem beszélni egy barátommal aki benne van ebben a témában és kértem, hogy beszéljünk róla. Javasolta kérjek egy fórumon segítséget, ha már máshol nem tudok...... annyi kibaszás után úgy érzem nekem is jogom van tegyek olyat amitől ők basznak rá. Én hiszek benne. Ha kell bármit megteszek, csak írjatok akár priviben is, de jelenleg a fekete mágiával szeretném elérni, hogy átérezzék a ""sorstól"" a csapást. Úgy gondolom JOGOSAN

2023. aug. 2. 08:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22%

Hiszen már csak fekete mágia van szinte. Ezért verik egymást a fekete mágusok. Egyébbkent a fehér egyszer elveri őket és kész, mivel törvényszerű hogy mindig a fehér győz. Csak előtte van a szívatás. Cigánykodás. A feketék olyanok mint a zsidók.

Én fehéreknek aki azt akar tanulni tudok felajánlani 100milliard ft-ot. De ez csak apró. Ja és nálunk a bosszú az a halál ,kiirtás ,kipusztitas. Nem kínozunk senkit fölöslegesen.

2023. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
29%
Nincs rá szükséged, hogy fekete mágiát tanulj. Te csak egy fiatal vagy aki nem találja a helyét a világban.
2023. aug. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Alapvetően ha nincs benned mágia, semmi keresnivalód ebben a témában. Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy de léteznek erre emberi megoldások is, hogy a szüleidet megállítsd. Vagy ha elég idős vagy, ott is tudod hagyni őket.

Ide nem mágia kell, hanem emberi segítség, ne félj segítséget kérni!

2023. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, hogy itt ennyi tudatlan van akik nem hisznek a mágiában. Nem itt kellett volna feltenned a kérdésedet, ez hiba volt. Köztudott, hogy a Gyakori Kérdéseken idióták vannak, itt nyílván senki nem ért a mágiához. Én hiszek az ilyen dolgokban és sajnálom, hogy ilyen válaszokat kaptál. Először is az senkit sem érdekel, hogy biszex vagy. Én meg leszbikus, ez sem érdekel senkit. Nem értem a szexualitásod, hogy kapcsolódik a témához. Másodszor meg ezen az oldalon nem fog senki se segíteni neked, de nagyon szerencse, hogy én idetévedtem mert tudok segíteni, engem érdekel a téma. Van egy annwn.hu nevű magyar oldal, az a legjobb magyar oldal ami ezzel foglalkozik, rengeteg féle mágia van rá feltöltve. Okkultizmus témákkal ne ide gyere tanácsért mert itt nem fog hinni neked senki. Vannak nagyon jó okkultizmussal foglalkozó Discord szerverek, a fórumozás már 20 éve lejárt. A többieknek meg: Nincs jobb dolgotok annál, hogy itt trollkodtok vele? Ezek igenis létező dolgok, nem kell valakit kioktatni azért mert másban hisztek, tartsátok meg magatoknak a véleményeteket!
2023. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14# amatőr

A lányoknak azok lányok maradnak.

2. A pénz nem érdekli tehát ...

2023. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!