Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Paranormális képességek mitől...

Paranormális képességek mitől jönnek elő a legjobban?

Figyelt kérdés
Milyen képességek jelennek meg először és hogyan érdemes utána elindulni ezen az úton hogy fejlődjek tovább?
2023. szept. 6. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Mindenkinek alapvetően meg vannak írva a sajátos érzékenységi érzékelések és a feladatok. A képességek is életfeladatokhoz kötöttek, nem igazán lehet csak úgy akárhogyan előhívni bármit. Illetve a Kundaliniről hallottam ilyet, de erőltetett előhívástól rá is fáznak.


Aki pedig nem hisz ilyenben, az menjen innen?

2023. szept. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is akkor ha elengeded, másodszor én a tűz kaszináról hallottam azt, hogy a legtöbb sziddhit előhozza.


Itt nyugaton nagyon egzotikusnak hangzanak ezek a dolgok és nem jól lettek megfogva. A sziddhik nem jönnek akkor ha akarod őket. Akik birtokolnak sziddhiket azok a megvilágosodást keresték, a sziddhik pedig melléktermékek.

2023. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Paranormális képességek nem léteznek, csak betegségek, amik miatt az ember azt hiheti, hogy vannak paranormális képességei.
2023. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
A képességek sokszor csak azért kellenek az embereknek hogy megnézzék a lottó számokat és meggazdagodjanak. Az ilyenek nem a tudást keresik, hanem a haszont.
2023. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Az ilyeneknek mállik le az arcuk a frigyládánál, mert nem méltóak az ajándékra.
2023. szept. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a “nem méltóak az ajándékra” találó. A buddhisták azt szokták mondani, hogy “akik nem tisztultak meg”, és valóban ajándék mivel az kapja meg aki nem is akarta. Uppalavanna sem azért volt a legtöbb képességgel rendelkező női szerzetes mert a tűz kaszinát sziddhik megszerzésére használta volna. Azt is megkell említeni, hogy a tűz kaszina technika előtt évekig szatipatthánát gyakorolt. Tehát mégcsak bele sem lehet ugrani ebbe a közepébe, ahhoz már kell az a bizonyos megingathatatlan tudat. A Visuddhimaggában olvashatsz róla kedves kérdező.
2023. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Spirituális képességekre való hajlamot két helyről is lehet kapni. Nem mindegy, hogy honnan kaptad, kérted.
2023. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Grimfox ***** válasza:
100%

7, a hajlam vele születik, vagy a személyiséggel együtt fejlődik ki. Az nem mindegy, hogy a hajlamból milyen úton alakul ki a tényleges képesség.


Amennyire én tudom, a jóga, és a hindu, buddhista meditáció bizonyos fokán jelennek meg a valódi szellemi képességek, nem fokozatosan, hanem a szint elérésekor. Mintha csak rájönne a gyakorló valamire, ami mindig is ott volt, de nem tudott róla.

2023. szept. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valóban hajlam is kell. Fokozatosan mivel a képességek tisztulnak és erősödnek, bizonyos szinten mert ha a tudat elér egy bizonyos tisztaságot akkor megmutatkozik. A meditációban való kommunikáció két gyakorló között is egy képesség és ehhez nem kell nagyon jártasnak lenni. Az, hogy valaki az egyhegyű figyelmet kitudja terjeszteni is egy képesség és ehhez sem kell nagy jártasság. Ilyenkor az elme elkezd másképp funkcionálni, minden ami bemegy az elővehető bárhol, bármikor. Nekem is voltak már tapasztalataim, szaladtam is, hogy elmondjam a mesteremnek, ő meg: jólvan gyere igyál egy teát. 😂
2023. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!