Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lenne bármilyen paranormális...

Lenne bármilyen paranormális képességetek -jövőbelátás, vizualizáció megjelenítése az életben, agykontroll, vagy mágikus képességek, - mernétek használni?

Figyelt kérdés

Egy olyan ember, vagy akár aki most válaszol, ilyen képességek birtokában lenne, merné használni?Mernéd használni?

Tisztában lennél hogy ezek hogy működnek, de kicsit félnél, mert számodra ismeretlen lenne mindez, mit csinálnál?

Tegyük fel, kipróbáltad, és működött, nem egyszer, hanem sokszor, de most még nagyobb dolgot szeretnél csinálni, és kétkedés van benned.



2013. nov. 24. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Én arra használnám, hogy törölném az egész rovatot innen, mint értéktelent.
2013. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
amit írtál, az nem rám tartozik.
2013. nov. 24. 22:53
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden jelenlegi és jövőbeli lehetőségemet és képességemet a fejlődésem szolgálatába állítom.


Persze. Miért ne?

2013. nov. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ez működne is...

De amint rájön az ember, hogy mindezt a dolgot szinte bármire lehet használni és akkor is működik, akkor gondolkodik el sok mindenről...

Van aki elbátortalanodik, van akinek az agya ezt nem tudja feldolgozni hogy a valóságtól ennyire eltérő módon is érvényesülhet pl az akarata egy személynek, és van aki teljesen kivetkőzve önmagából mindenféle rossz, értelmetlen dologra használja ezt.

2013. nov. 24. 23:10
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

aki nem a fejlődését szolgálja vele az hosszú távon nem megy vele semmire.


Mocsárra hiába építesz házat; az el fog süllyedni

2013. nov. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen képességem lenne. Csak bizonyos körülmények között merném használni, például ha nem lát senki sem, mert szerintem ha kiderülne ilyesmi rólam elvinne a CIA, hasonló három betűs szervezetek és szétvágnák az agyamat vagy rabszolgává tennének, ilyesmire figyelnék. A másik ok, hogy ha már ilyenek léteznek valószínűleg túlvilág is létezik, karma is (én hiszek benne) és valószínűleg visszakapnám valahogy a sorstól, ha gonosz dolgokra használnám, másrészt és ez a fontosabb meg eleve helytelen lenne visszaélni vele. Önvédelem kivétel, azt hiszem...
2013. nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Merném használni,de a kétkedés valszleg azért merül fel, mert talán öncélú oly mód, hogy más "jogait" sérti?..egyébként mik műküdtek eddig?
2013. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Átszelném az Atlanti-óceánt, aztán én lennék az amcsi filmekből jól ismert Szilágyi ügynök.
2013. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én használnám, sőt kifejezetten örülnék ilyen képességeknek.
2013. dec. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én látom és észlelem a szellemeket, démonnal már volt dolgom de amikor megerősödtem elment, és megérzem hogy valaki veszéjben van e akár számítógépen keresztül is pl sztorik amit ezen az oldalom írtok de ezt még csak most fedeztem fel ezt az egyet, érzem ha valaki meg fog halni vagy rosszul lesz és tulajdonképpen nem is sírok annyira mert már felkészültem rá, első találkozásra tudom hogy melyik ember nem jó vagy megváltozott mint a barátnőm :(.

azt is észlelem ha valakit kísért valami, kb azokat amiket felfedeztem ennyi :)

2014. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!