Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vannak itt Lavey sátánisták?...

Vannak itt Lavey sátánisták? Ti mit tesztek ha egy idegen ember hozzátok fordul segítségért?

Figyelt kérdés

Mit kell tennie egy Lavey sátánistának ha egy idegen ember az utcán vagy a boltban segítséget kér tőle? Le kell rázni azt az embert? Az jó, ha azt mondom hogy elnézést, nem érek rá?

Lavey könyvében, a sátánista bibliában az van, hogy csak akkor teljesítsd mások vágyait, ha abból neked is előnyöd származik. Viselkedj mindenkivel úgy, ahogy ők viselkednek veled. Csak azokkal legyél jóindulatú, akik megérdemlik. Ne pocsékold az energiádat azokra akik nem érdemlik meg.



2023. szept. 7. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem keress egy pszichológust.
2023. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lavey sátánisták válasza érdekel
2023. szept. 7. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

Úgy kell hozzáállni másokhoz ahogy ők viszonyulnak hozzád.

Persze ez sokszor igényel egy nagy adag intuíciót, hiszen egy sok élethelyzetben nincs előzmény ahol kiderülne valami a másikról.

Általában ha valaki szimpatikus, és udvariasan úgy és annyi segítséget kér ahogy én is tenném egy fordított szituban akkor segítek.


Mellesleg nem nevezném sátánizmusnak LaVey tanait. Arról mindenkinek a kecskeáldozós, szüzek vérével rajzolt pentagrammás hollywoodi bohóckodás ugrik be.

Közben ez egy deista vallás ami az egyént teszi középpontba. Magad hasznára és boldogulására fókuszál úgy, hogy egyben saját magunkat tekinti felelősnek az életünk alakulásáért.

2023. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpatikus, es apro segitseg, neked sem megterhelo, segits nyugodtan. Szerintem jo erzes, en szivesen segitek (na nem mindenkinek), pl. sorban allok 25 termekkel, kozben a hatam mogott all valaki 2 zsemlevel, nyilvan mondom neki keres nelkul is hogy menjen csak elore. Nekem nem oszt, nem szoroz, ő meg örül neki. Ma eppen egy idős hölgynek segitettem lejutni lifttel a foldszintre a korhazban, amugy is oda mentem, ő meg lement volna az alagsorba, ha nem szólok, hogy itt kell kiszallni. Ilyen aprosagok, de keregetoknek nem adok semmit, rossz arcu alakokkal szoba se allok.
2023. szept. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
33%
Lehugyozom
2023. szept. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
Pont ellent mondd mindennek ami valódi jó szándék vagy önzetlenség. Én a helyedben kidobnám azt a könyvet.
2023. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Harmadik hozzászóló te jót írtál, valószínűleg így kell viselkednie egy lavey sátánistának. Ha valaki udvariasan kér segítséget akkor lehet neki segíteni. De mi van akkor, ha valahova bemegyek és bevágom az ajtót az előtt, aki közvetlenül mögöttem jön? Ebben a helyzetben helyesen teszem hogy bevágom előtte az ajtót, ugye?
2023. szept. 8. 20:00
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

1.A lavey sátánizmus az csak ateizmus hedonista mázzal.

2.Sose segíts csak akkor,ha megkérnek rá.Így szól a törvény.

2023. szept. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!