Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az ősi, iráni zoro mágusok...

Az ősi, iráni zoro mágusok (papok) mit gondolnának a modern ezotériárúl?

Figyelt kérdés

2023. szept. 8. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Honnan tudná itt bárki is azt, hogy az ősi iráni zoro mágusok hogyan gondolkodnának a mai ezotériáról? Egyáltalán melyik ezotériáról? Mert egyeseknek a new age is ezotéria és a 6.században létrejött tantra is ezotéria. Miközben az ezotéria belső kört, titkos - nem mindenki számára felfogható tanítások összességét jelenti. Ezotéria tehát az is amit a Zen atyja, Bódhidharma indiai Tantra mester is gyakorolt.
2023. szept. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én mem tudom kik azok a Zoro mágusok, de ma miután elolvastam ezt a kérdést amit kiírtál, utána még vissza feküdtem aludni és álmodtam.


Egy férfit láttam fura ruhában volt és szárnyai voltak, egy kardot tartott maga előtt, amit mindkét kezével markolt és a föld felé mutatott az élével, majd ezt hallottam Nimród. Elkezdte mozgatni a szárnyait és láttam, ahogy harcol valami fura lénnyel, akit aztán lefejezett és erre ijedtem fel, hogy felém gurul annak a valaminek a feje.

2023. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez a véleményem [link]
2023. szept. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2 még jó, hogy nem Nimrót. Akkor most bajban lennél.
2023. szept. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4

Nem én vagyok bajban én csak egy "álmodó" vagyok és csak közvetítek.

Egyébként én ugye Nimródhoz egy nyilat társítottam és nem értettem miért kard van nála, de aztán találtam valamit.


"Nimród kardja nem más, mint az égi kard, amely arra szolgál a földön, aki az égi törvényeknek nem tesz eleget, azt Nimród ezzel a kardal kényszeríti a törvény betartására, ha ez nem lehet célravezető eszköz, akkor Nimród levadássza azokat az égi kardal, akik a törvényt nem hajtják végre." Imádom az álmaimat!


Egyébként miért írtad, hogy Nimrót? Mi a különbség Nimród és Nimrót között?

2023. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Várj, mingyá megkérdezem az iráni zoro mágusokat.
2023. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokminden nem változott, a fény és a sötétség, a jó és gonosz harca ma is ugyanúgy zajlik. Mondjuk azon csodálkoznának mit nevezünk Mazdának.
2023. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak nevetnének a new age-es divat ezotérián.
2023. szept. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Zorro.
ápr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!