Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Meditációban transzban lépett...

Meditációban transzban lépett már valaki kapcsolatba belső síkon lévő mesterekkel?

Figyelt kérdés

Akinek sikerült milyen technikát alkalmazott?

Tudást vagy útmutatást kapott ?


2023. szept. 24. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez mit jelent? Mas dimenziós segítők ezek? Épp ma gondoltam erre, de sajnos én sem tudok róla sokat csak érdekel.
2023. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Átmozgattam az asztrál testemet másik dimenzióba
2023. szept. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Hát lehet nem kéne írjak, mert nekem transzon kívül is nagyon egyszerű kapcsolatot kialakítani, bár transzhoz hasonló állapotokban( más, de amit ti transz-nak hívtok a lehetőségeik alapján, abba beletartozik, csak máshogy).

Sok féle "mesterrel" létesítettem kapcsolatot. Kedvenceim az angyalaim, mert nagyon közel állnak hozzám, és ők nem az a ultra szuper multidimenzionális lények "csak" a negyedik dimenzió tetején vannak.


MINDIG kaptam leckét és útmutatást. De még milyet. Az a tipikus.., mikor egy bölcs introvertált kamasz életében először gombázik, és megvilágosodást él meg. Minden alkalom olyan. Egy leírhatatlanul fényes, igaz útbaigazítás, és út következő szakasz feltárás, lényegi rámutatás. És ennél még csak sokkal több. Belső és külső élethez kellő részek, aspektusok, gyakorlati formák.


A technikám az, hogy kapcsolódom az igazságra, és próbálok egyre feljebb. Természetes fél-öntudatlan örvénylést hagyok burjánzani, tudatosan terelgetem, de nem esem a tudatossággal foglalkozásba, koncentrálok az öntudatlan természetes áramlás kirobbanásának engedésére. Mind ehhez berakom a kedvenc zenémet,

https://www.youtube.com/watch?v=CkK2fL61ZsE

, és hagyom, hogy történjek.

Amikor az igazság egy aránylag nagy fokán vibrálok, ott már ösztönösen jönnek reflexből a technikák, amivel a csakráim teljességét, mint egy rendszert tudok alkalmazni, aránylag jól, amivel nagyon teljesen és tisztán tapasztalhatom azt, amire tekintetem helyezem. Ilyenkor ha kérek segítséget, akkor a válaszokból egy nagy mikrokozmoszt tudok befogadni, ami így bőőőven megfelel annak, amit a kérdésedben említettél. Nem erre törekszem, és ez nem igazán technika, mintsem technikák kigyakorolt és bevetett sora, avagy öngyakorlás, de leírtam! ^^


Tudást magát is kaptam, amit az ember is annak nevez. Elvégre miért ne beszélgethetnének velem, és miért ne mondhatnának dolgokat, amik nem zavarnak be a létezésem harmóniájába.

2023. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Hány éves vagy?
2023. szept. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy belső síkon?

A benned lévő mesterrel?

2023. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen
2023. szept. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd mit értesz belső síkon?
2023. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A tudatalatti világát
2023. szept. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És az mitől sík?
2023. szept. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eis akarok angyalokkal talalkozni, mit kell tennem érte?
2023. szept. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!