Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Házilag, hogy lehet megszűntet...

Házilag, hogy lehet megszűntetni a rám ült átkot?

Figyelt kérdés

Valaki megátkozhatott,mert nem jön össze semmi.Az életem romokban,nem sikerül semmi,munkában sem járok sikerrel.Ha nem hiszek benne,nem hat rám?

Nem vissza akarom vezetni rá,csak meg akarok tőle szabadulni!


2010. okt. 18. 11:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Átok nem igazán létezik, ha létezik is nem így működik, hogy valaki csak úgy elátkoz.

Mindenki saját maga kovácsa. Ha most úgy érzed semmi nem sikerül, akkor állj meg, ne csinálj semmit. :) Ha majd úgy állsz a dolgokhoz, hogy na most már menni fog bármi, akkor több sikerrel jársz. :)

2010. okt. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
egy szar ember vagy, lusta vagy és nem akarsz küzdeni, persze hogy könnyebb egy átokra fogni mint arra hogy lusta vagy!
2010. okt. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%
Nagyon sok ember van akiknek nem jön össze semmi,ők mind meg lennének átkozva?Nincs is annyi átok,hogy a Föld összes szerencsétlen sorsú emberére jusson.
2010. okt. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Valami jófajta súrolószerrel próbáld meg leszedni;)
2010. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha valami nem sikerül, nem azt jelenti ,hogy megátkoztak. Ha így lenne, mindenki rohanna rontáslevételt csináltatni. Küzdj és ennyi, ne mesélj be magadnak hülyeségeket.

Persze, hogy könnyebb átkokra fogni , ha valami nem jön össze, mint tenni ellene, de ezzel csak magadnak ártasz.


Menj ki, nézz fel az égre és csodáld meg a Holdat. Aztán adj hálát, mert egyáltalán élsz és vannak, akik szeretnek téged, aztán mondd, hogy szerencsétlen vagy.

2010. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek,aki "értelmes" választ adott.1.Halvány lila gőzöd nincs arról,hogy milyen ember vagyok,ergó nincs jogod ahhoz,hogy szar alaknak nevezz!2.Azért,hogy élek már kb. 100000000x hálát adtam,minden nap hálát adok érte.Ezen már túl vagyok.Sőt azon is,hogy az anyagi javakon agyaljak.

3.Sajnálom,hogy aki válaszolt,az vette a fáradtságot,hogy ilyen okosságot írjon.Ha te nem hiszel benne,akkor minek irogatsz ide?Én hiszek,erről ennyit!

4.Minden áldott nap küszködöm,tehát ez sem jött be.

5.Vmi magyarázatot akartam kérni,hogy miért történik ennyi rossz velem kb. egy éve,szinte mindennap.

Köszi minden "értelmesnek"!

2010. okt. 19. 09:09
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

www.boszorkanyszovetseg.hu

Házilag azt nem tudom, de ők meg tudják nézni, hogy van-e rajtad átok, és akkor leszedik.

2010. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Végre egy ember aki normális választ tud adni! :)
2010. okt. 20. 09:19
 9/17 anonim ***** válasza:

Én tudom a megoldást!



Fogj egy kis szentelvizet(kérj egy közeli templomból), egy feszületet, tömjént, . Járd körbe vele a házat és különös tekintetet fordíts a mindennap használt tárgyakra. Meglásd működni fog.

2010. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Leszedik rólad ne aggódj,jó pénzért természetesen,nem ingyen van.Ugyanolyan emberek mint te,vagy bárki de ők ebből élnek.Kétségkívül van rajtad átok,de azt úgy hívják: butaság.

Ezt próbáld leszedni magadról,ha sikerül.Senki nem átkozott meg vele,erre születni kell.

Még én se tudom leszedni rólad,pedig most megpróbáltam - ingyen.De sajnos nagyon el vagy átkozva,ilyen távolságból nem megy.

2010. okt. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!