Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha valakivel történik paranorm...

Ha valakivel történik paranormális dolog azt mivel magyarázza?

Figyelt kérdés

Sokféle megmagyarázhatatlan dolog történt már velem.

Néha megijedtem elgondolkodtam utána betudtam az Univerzum játékának.

Ma egy különös dolog történt velem.

Beléptem a házba becsuktam az ajtót lepakoltam az asztalra.Ahogy elmentem a konyhapult előtt egy hangot hallottam.Majd ahogy visszamentem az asztalhoz egy vizes palack a konyhapultról lerepült és mögöttem a falnak csattant.Úgy megijedtem hogy kifutottam.

Próbáltam ezt magamnak megmagyarázni de nem tudtam.

Most fórumokat olvasgatok angol nyelven itt is írnak hasonló eseteket.

De miért van ez?


2023. okt. 10. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert a skizofrénia az emberiség 0,5-1%-át érinti, kezelést azonban ezeknek csak töredéke kap.
2023. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 The Bing Bang Theory ***** válasza:
35%

Mindenki saját magyarázattal állhat elő, vagy van aki nem vesz róla tudomást.

Te például a kettő között vagy, tudomást vettél róla, de nem tudtál magyarázattal elő állni, ezért most mások magyarázatát keresed, hogy te is meg tudd magyarázni.

A "De miért van ez?" kérdésed, nem tudom, hogy pontosan mire vonatkozik. Ha arra hogy nem tudod megmagyarázni, akkor a választ magadban kell keresned, mert talán nem is akarod megmagyarázni, talán csak hinni akarsz valami megmagyarázhatatlanban. Vagy ha a szárnyakélt palackra gondolsz, akkor nem tudom, hogy miért van ez, azt nem szeretném megmagyarázni, mert az igazság, hogy nem is tudnám megmagyarázni. Vannak akik erre azt mondanák, hogy biztos egy szellem vágta falhoz a palackot, mások telekinetikus vagy egyébb, az emberi elmének nehezen elképzelhető erőknek tulajdonítanák az esetet. Viszont ezek mind megmagyarázhatatlan dolgok és szerintem nincs értelme a megmagyarázhatatlant megmagyarázhatatlannal megmagyarázni.

2023. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Belinkelhetnéd azt az angol fórumot!
2023. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!