Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A mentalista mikor csinálja a...

A mentalista mikor csinálja a trükköt akkor ugyebár hallja a gondolatokat hisz a mentalista képes mássá válni. Ördög bújt belé. Más szemével látja a világot. Nem lehet hogy az alakváltás mitológiában igaz? kígyóistenek, drago,reptilianok a ördögök?

Figyelt kérdés
Az autós trükköt láttam amit danny blue csinált singh Vikivel. Az ő szemével nézte az utat.
2023. okt. 15. 17:37
 1/2 A kérdező kommentje:

Bárkivé képesek válni, akkor úgy is tudnak kinézni.

Ha visszaemlékezés valamire akkor ő is ott van. Egyszere a testemben mikor emlékezem..és akkor ahol fejben vagyok..a múltban. Ezek szimbioták lehetnek. Vagy szellemlények mint az annunakik. Akik hüllők voltak. De lehet hogy sima avatar vagyok. Mátrix film is erről szól.

2023. okt. 15. 17:41
 2/2 The Bing Bang Theory ***** válasza:
87%
A mentalisták nem rendelkeznek valódi paranormális képességekkel. A mentalista trükkök általában pszichológiai technikákon, manipulációkon és illúziókon alapulnak.
2023. okt. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!