Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi volt eddig a legnagyobb...

Mi volt eddig a legnagyobb varázslat, amit véghez tudtál vinni mágia segítségével?

Figyelt kérdés
... és ez milyen irányba változtatta meg az életedet? Negatív, pozitív, vagy semleges?
2023. okt. 17. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Nekem sikerült az időjárást irányítanom.

Mivel akkor volt az érettségim, ezért azt akartam, hogy ne legyen kánikula, míg be kell járnom, de eső se legyen, viszont július 1-jével jöhet már a kánikula. Ez 2014-ben volt, és ugye akkor volt június ilyen hűvöskés.

Leírtam egy füzetbe, majd kézzel energiát áramoltattam át a papíron.

2023. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező!

Önmagadnak válaszolsz?Ez már a trollkodás legalja😀😃.

2023. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2 - Skizofrén vagy? Hol válaszoltam magamnak?
2023. okt. 17. 16:14
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

A széllel időjárással játszok néha.

Semmiben sem változtatott semmin. Én úgy mondanám hogy előbb érzem még hogy változik az idő mint mások. És rajatszok egy hokuszpokuszt.

2023. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az igen! Hogy lehet ilyet kitanulni?
2023. okt. 17. 18:39
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Megnagyobbítottam a péniszemet.
2023. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
5 nem tudom. Csak van. Gyerekként imádtam nézni a fákat és a búza mezőt ahogy táncolnak a szélben és a suhogásukat. És lehet ez az oka. Lehet csak felismerem az apró jeleket…
2023. okt. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Weirby ***** válasza:
100%
Csináltam sok mindent (olyat is amit nem fogok ide leírni!!!) de am a legtutibb az egy védelmi kör volt amit magam köré épitettem fel kb. egy fél évig tartott. Sokkal jobban alakult minden és egy csomó minden rossz dolog kívül maradt, elkerültem sok rossz dolgot. Tudom egyszerű dolognak tűnik de am néha az egyszerű dolgok a legjobbak.
2023. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Fizikai síkon való démon/ entitas idézés. ( Több idézésem volt, nem mind volt jó élmény)

10 millió forint bevonzása.

- ehhez egy rokonomnak meg kellett halnia, de én ezt sosem akartam.


Most jelenleg egy telek bevonzása a cél (igazából a pénz már meg van rá, de én azt nem abból szeretném meg venni, más élet területi helyzet miatt).

2023. okt. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Az kom… És ki fog meghalni a telekért?
2023. okt. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!