Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van olyan varázslat vagy...

Van olyan varázslat vagy valami, aminek a segítségével megtudhatom, hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés
Nem is igazán az érdekel, hogy kapok-e eredményt, csak szívesen megcsinálnám, hátha mégis történne valami (:

2012. jún. 6. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Én ismerek egy jót.A neve :Menj oda hozzá és kérdezd meg.Nálam bevált ;)

Bocsi lehet hogy most ez kicsit bunkón hangzott,de ilyen varázslat nemigen van

2012. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs.
2012. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bármi ami erre irányul több macerával jár mint ha odamész és megkérdezed, bár ez így elég közvetlen és tapló dolog. Viszont ha te megmondod neki hogy ő tetszik neked akkor kiderül az igazság.
2012. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen éreztem, hogy ezt fogjátok válaszolni xd csakhogy olyan helyzetben vagyunk, amiben nem működik ez az "odamegyek hozzá és csak úgy megkérdezem" figura. Más esetben már régen megtettem volna, nem pedig varázslatokat keresnék :)
2012. jún. 6. 19:23
 5/10 anonim ***** válasza:
A pillantásából, a mosolyából érezned kell.
2012. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Abrakadabra fúbazzeg,

Menj oda azt kérdezd meg!

2012. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt érzem a pillantásából és a mosolyából, meg úgy mindenből, hogy tetszem neki, de szeretnék elvégezni egy ilyen varázslatot, mert érdekelne. Mondtam, hogy nem is igazán az érdekel, kapok-e eredményt, csak kíváncsiságból akarom megcsinálni!! Szóval lerövidítve: a VARÁZSLAT maga érdekel, nem a válasz. Mert valószínűleg igen, tetszem neki.
2012. jún. 6. 20:52
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Varázsolgatni meg nem jó ötlet. Főleg ha csak másolod az instrukciókat, és nem tudod mi az amit konkrétan csinálsz, és hogy az miként fejti ki a hatását.
2012. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az a baj hogy ilyenekben hisznek felnőtt emberek, lehet ha normálisabban tudnál gondolkodni a kapcsolatokról, akkor lenne...a nyílt rákérdezés az emberek nagy részénél nem vezet sehova, csak elutasításba.Nem tudom milyen viszonyban vagytok, de beszélgetni, akár élőben, akár elektronikus formában tudsz vele, később pedig ha már kialakult valamiféle viszony, akkor rá lehet kérdezni.
2012. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ulster válasza:
Ilyen bárgyú dolgokra mágiát használni olyan mint a szomszéd városon keresztül menni a sarki boltba.
2012. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!