Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A portugál Leocádia Carminho...

A portugál Leocádia Carminho valóban kézzelfogható bizonyítékokat szolgáltatott a teleportálással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2023. okt. 22. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Lefosózia Lopezről tudtam ilyesmit. :))))
2023. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Katikapatika rám teleportálta magát. Még most is fáj a péniszem az igénybevételtől.
2023. okt. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Weirby ***** válasza:
100%
Hűha ezt még nem hallottam de annyira menő lenne, ha igaz lenne! Utána nézek mindenképp, mert ez olyan hihetetlenül királyul hangzik!!! Te mit hallottál erről pontosan? Hol lehet ennek utána nézni?
2023. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 - Én mindent elolvastam ezzel kapcsolatban, a kutatás teljes dokumentumát!
2023. okt. 23. 12:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem létezik teleportálás. A fizika ugyan nem tiltja, de a megvalósításától még nagyon messze vagyunk. Az eddigi egyetlen értelmes gondolat, letapogatni az ember agyának a tartalmát, és a helyszínen egy ottani anyagokból összeállított emberbe betáplálni. Mindezt hogyan, arról fogalma sincs senkinek, ráadásul komoly gond lesz megoldani, mi legyen az így előállított másolattal.
2023. okt. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fekete bikapata kopog a patika pepita kövezetén.
márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!