Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Alkimia szempontból lehet...

Alkimia szempontból lehet szerelmi varázsszert készíteni férfi ondóból és vizeletből? Ha az állati jegyeket vesszük a bika például direkt magára spricceli, hogy vonzza a teheneket. Nem állunk mi olyan messze a bikától.

Figyelt kérdés

Ha mondjuk egy textilzsebkendőt hordok magamnál amin az én férfias jegyeim (ondó, pár csepp vizelet és valami erős fűszeres parfüm) van, elképzelhető, hogy meglengetve egy lány előtt szerelmi kábulatba esik? Őszíntén kérdezem és a tudós trollok válaszát nem szeretném hallgatni.


Kizárólag alkimia, mágia és ezoterikus válasz érdekel.


2023. okt. 30. 22:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tehát ha az állati jegyekkel, a bika, szarvasbika stb jegyeivel dolgozom, működnie kell, mert ezek az állati ösztönök és jegyek mélyen bennünk is ott alszanak. Tehát a nő érdeklődését fel kell keltse.
2023. okt. 30. 22:35
 2/14 Grimfox ***** válasza:
74%
Az alkímia kizárható a körből, az másként működik, más a célja. Az a zsebkendős ötlet amolyan babonás praktika szintjén működik, tehát ha te váltig hiszel benne, akkor lesz valamennyi hatása, de azért kábulatba nem fog tőle esni egy nő sem. Valódi mágikus eszközt a fent leírtakkal, azok alapján nem tudsz készíteni, mert sem egyenként, sem összegezve nincs meg a megfelelő szimbolikájuk. Ilyesmivel jobb nem is kísérletezni, mert elég csak egy rossz szimbólumot használni, hogy valami egészen mást csináljon az, amit összehoztál. Sokkal kifizetődőbb hosszú távon, ha emberi alkímiát használsz, és testi-szellemi átalakítást végzel magadon. Ennek a fele talán nem tűnne olyan misztikusnak, de a hatás sokkal biztosabb.
2023. okt. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez így túl kevés, nem lenne hatása. De ha mondjuk összehugyoznád magad a nő előtt, annak biztos lenne sikere.

(És ezeknek az embereknek választójoga van...)

2023. okt. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Avagy megfordítva a kérdést, nem azért nincs sikered a nőknél, mert nincsen nálad húgyos kendő.
2023. okt. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Látom mindenki alacsony rezgésszinten van és a negyedét sem értette meg a kérdésemnek.
2023. okt. 31. 00:19
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, hogy onlyfans előfizetésed van anyád számlájáról, anélkül, hogy elmondanád, onlyfans előfizetésed van anyád számlájáról.
2023. okt. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ez valahogy még a hasonlatod alatt van 10 méterrel.


Ijesztő.

2023. okt. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg nem állsz messze a bikától. Szellemi színvonaladat illetően.
2023. okt. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel ki vagy, miben hiszel.

Amit tudok: volt egy emberke akit olyan illat lengett körül amelynek nem tudtam volna ellenállni.

Nem gondolkodtam, csak azt éreztem ez jó, vonz és kész.

Nem tudhatom mi volt ez, nem szükséges ehhez tudás vagy kémiai reakciók definiálása. Ez volt és kész. Ennyi.

Ebből gondolom, bármi lehetséges s annak az ellenkezője is.

Lengesd azt a 'zsebkendőt' ha ennek látod az értelmét.

2023. okt. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
😳😳😳😳😳
2023. okt. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!