Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Érdekesnek tartanál olyan...

Érdekesnek tartanál olyan meztelen erdei szertartást, amely energetikailag a természettel és saját természetünkkel alkot egységet?

Figyelt kérdés

dec. 28. 13:40
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
68%
Igen, nekem tetszene. Csak ne legyen sok fiú, mert a férfi test nem vonz.
dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
77%
Igen, mindenképp. De csak akkor van értelme, ha egyedül vagyok. Ha mások is vannak, úgysem tudunk magunkra koncentrálni, mindenki figyelni fogja a többieket, főleg a pasik a nőket.
dec. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
70%
Én kettesben még el tudnám képzelni. A szeretkezés is egy hatalmas, pozitív energetikai összekapcsolódás, egy szertartás.
dec. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Én nem gondolnám, hogy minden esetben annyira üdítő elsőre egymás látványa. Ugyanakkor a szépséget meg lehet látni benne. Erőltetni semmit sem érdemes, ez mindenki szabad döntése. Ha előjönnek vágyak, vagy szégyenérzet, ez is egy természetes reakció. El tudjuk fogadni magunkban? Kezelni tudjuk? Démonizáljuk? Megszeretjük a bennünk és körülöttünk lévő formákat? Ilyen kérdéseket hozhat elő.
dec. 28. 14:10
 5/41 anonim ***** válasza:
63%
Olyan szép is lehet, túl sok a mai emberekben a tabu, meg az elfolytás. Pedig két meztelen test együtt csodákra képes, tisztelettel és szeretettel összeforrni, egyesülni, ez igazi mágia!
dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
95%
Ne érts félre, én szeretek meztelenül lenni, akármikor, bennem nem lenne szégyenlősség, vagy sem igazán, de tudom, hogy olyan lenne, mint a szaunákban. Mindig jönne 1-2 gyökér, akik megzavarnák a rendet, bámulással, magamutogatással, vagy azt home, hogy mindenki más is a szex miatt jött.
dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
89%
Érdekesnek tartanám? Igen. Részt vennék-e rajta? Nem.
dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Teljesen megértelek titeket. Szerintem megfelelő keretek tartásával és fokozatossággal megoldható egy ilyen. Például első alkalommal lehet ruhában, ahol lehetőség van megismerni egymást. Megbeszéljük az elvárásokat, akár meditálunk is együtt. Az mindenkinek jót tesz. Szerintem nem az a gond, hogy van valakiben vágy és szívesen megnéz egy testet. Az a gond, ha ez bántóan jelenik meg és túlságosan nyomulós. Viszont lehetőséget ad ez a dolog megfigyelni a bennünk zajló folyamatokat. És ezzel együtt egészségesebb módon lehet kapcsolódni egymással. Nem szexről szól, de nem zárja ki, hogy megjelenjen vágy, hiszen az is az érzéseink része. Lehetséges érzékelni a saját és környezetünk határait? Lehetséges szépséget látni a folyamatban? Szerintem igen. Nem csak magunkat, de egymást is könnyebb így elfogadni.
dec. 28. 14:33
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legutolsó hozzászólásod elgondolkodtatott, hogy mi is lenne a szertartás lényege? Mert ez az elfogadás, szépség, stb inkább egy önfejlesztő csoportot juttat az eszembe. Mágia témakörben írtad ki, azt hittem erről van szó. (2,6-os)
dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
igen!
dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!