Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Honnan lehet tudni, hogy van...

Honnan lehet tudni, hogy van e rajtam okkult befolyásolás?

Figyelt kérdés

dec. 29. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Meg kell nézetni.

Van aki ezt meg tudja nézni.

dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 És ki az?
dec. 29. 21:01
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem probalj nem hinni ezekben...ha negativ dolgok ernek nem mindenfele atok meg magia az oka. Ez az olcsobb valasz, ami igaz os.
dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Ha már egy ilyen felmerül benned, akkor van mit keresgélned a témában. De ne fordulj mágushoz, boszihoz. Ne ezoterikus vonalon próbálj szabadulni ebből! Ez döntő a későbbi éveiddel kapcsolatban, melyik oldalhoz folyamodsz segítségét ill. a magad helyzetét nehezíted, ha tudatlanul "rontáslevételért" folyamodsz. Ezt tudnod kell. Meg azt, hogy nem vagy egyedül, és sok ember kijött már belőle.
dec. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

2 Amit javasolt neked, hogy ő tud az boszit, mágust, kineziólógust, vagy látót takar-mind okkult, negatív, sátáni vonal, pont amitől intettelek.


"Meg kell nézetni.


Van aki ezt meg tudja nézni."

dec. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Ne parázz rá. Tisztítsd meg magad, készíts magadnak védelmet (tök mindegy milyen vallású vagy biztos találsz valamit ami működik neked) és ismételgesd amíg el nem illan az az érzés hogy befolyásolnak. Persze ha labilis vagy mentálisan és kicsit konteós vagy azzal a vallás és okkult nem tud mit kezdeni, legalábbis önmagában nem jó megoldás. Ha ez a helyzet fordulj szakemberhez, a pszichológus és pszichiáter értünk van. ❤️

(kérlek ne vedd sértésnek, ha nincs kontextus nekem mindig beugrik lehetőségnek a mentális probléma amire viszont pont nem kéne önmagában javasolni az okkult dolgokat mert olyan helyzetben pláne nehéz elválasztani a saját félelmünket a valid információkkal amit gyűjtünk. Ilyen esetekben az okkult csak még mélyebbre tud lökni valakit a betegségében ami senkinek sem jó.)

dec. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Pszichiáternél már voltam többször is, nincsen semmi ilyen problémám.
dec. 30. 18:14
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Amit okkultistaként tudok javasolni:

Ha okkultista vagy, használj védelmet (od köpeny, saját tered levédése pl a hálószobád/házad) és rendszeresen tisztítsd magad energetikailag (elég ha a zuhanyt vagy fürdést átlényegíted és hagyod hogy a víz minden módon lemossa a rád ragadt koszt/mindent ami akadályoz)

Ha nem gyakorlod az okkultot, a zuhanyzós dolgot akkor is nyugodtan gyakorold, jót tesz a léleknek.


Egyébként mi az ami arra sarkallt hogy ezt a kérdést feltedd? Miből következtetsz arra hogy valaki befolyásolni akar és milyen módon?

dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én írtam hogy meg kell nézetni.

Nem mágia, de tényleg nehéz rá találni olyan embert aki megbízható és nem kér pénzt sem. Nem boszorkány,, nem látó.

Kicsit hasonló az ingázásra. Egy ",pálcát" tart a kezében és tesz fel kérdéseket. Munkahelyemen csináltak ilyent. Nagyon rendes volt az illető. Nem kért pénzt és az volt az alapelmélete, hogy hinni kell és akkor vagy megoldódnak a problémák, vagy hittel fel tudja dolgozni / elfogadni a problémákat.

dec. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem létezik okkult befolyásolás. Csak olyat hidj el, ami tudományosan megalapozott vagy van rá kétségkívüli bizonyítékod. A bizonyíték nem más ember tapasztalata.
jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!