Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Igaz-e, hogy aki az előző...

Igaz-e, hogy aki az előző életében okkultizmussal &/vagy mágiával foglalkozott mások életénem befolyásolására azok beteg, szerencsétlen, nyomorúságos életbe születnek legközelebb?

Figyelt kérdés

Itt olvastam egy kérdésben és ismerek több olyan hölgyet, akik előző életükben és ebbe nagyon sokat foglalkoztak magas szintű mágiával & okkultizmussal, és azt arra használták, hogy mások életét, sorsát befolyásolják és azok ebbe az életükben szerencsétlen, nehéz sorsú, nyomrúságos életűek lettek és ezt egy forumozó is írta.


Ez igaz? Nem féltek ettől? Hollehet utánaolvasni ennek? Te mit tudsz erről?


2014. ápr. 13. 18:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hogy tisztás lássunk, nem ilyen EZO TV-re gondolok, ahol ártalmatlan hókuspokusok vannak pénz szerzés szándékkal és a mágusaik se gondolják komolyan, hanem aki ezt komolyan gondolja és nem azért hogy pénzt szerezzen, hanem mások sorsát tegye. Ez igaz?
2014. ápr. 13. 18:59
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem így működik.. ha már hiszel az újjászületésben, akkor már a karma törvényében is célszerű lenne.

Szóval. szerintem akkor kapnának rosszabb életet, ha a mások sorsába való beavatkozást rossz szándékkal tették volna, és így teljesen érthető is a dolog. Mindenki azt kapja vissza, amit ad.


Ha jókat cselekszel, és építő, pozitív céljaid vannak, akkor miért születnél le egy rosszabb életbe?

2014. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, ha valakinek vannak ilyen olyan képességei, de elzárkózik előle, akkor a fejlődését akadályozza, és így születik beteg testbe.
2014. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Laylah ***** válasza:
Saját példából: nem igaz.
2014. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Ezt az ezotéria témakört be kéne zárni... Tipikusan egy olyan dolog, ami ellen tiltakozni kellene.


Hogy lehet valaki ennyire elvakult/buta? Ez nem a sötét középkor, itt lehet GONDOLKODNI... Miért nem teszed?


Minden egyes másodperc, amíg ezzel foglalkozol (Ezotériával), elvesztegetett idő az életedből. Ha mágusokat akarsz meg az emberek között járkáló szellemeket, akkor írd be a Google-ba hogy "fantasy játékok" és tölts le egyet, meglátod jó lesz (én ajánlom figyelmedbe a World of Warcraft nevű játékot)! Én is szeretem őket, de nem véletlenül vannak a FANTASY kategóriába sorolva... Ha esetleg nem tudnál angolul, a fantasy szó jelentése fantázia, ha esetleg ennek a szónak a jelentését sem ismernéd, keress rá google -ba.

Ezek a dolgok nem a valóság részei.


Ezzel nem viszed előre a világot és te sem jutsz vele előrébb, az egész egy nagy hülyeség, akkor miért foglalkozol vele???


Ha meg 60 éves, megboldogult, demenciában szenvedő Marika néni állapotú ember vagy, akkor én kérek elnézést! Sok idős ember kerül ebbe az állapotba, velük szemben toleránsnak kell lennünk és elnéznünk az Ezotéria iránti érdeklődést, hisz második gyermek korukat élik, már soha nem lesznek másmilyenek.


Ha viszont te mégsem ilyen vagy, akkor azt tanácsolom, MOST felejtsd el az Ezotériát, úgy ahogy van, tanulj valami hasznosat, biztosan van olyan ami érdekell és értelme is van. :)

2014. ápr. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Aki hisz a reinkarnációban, az magától értetődő módon hisz a karmában, ami nélkül az egész újjászületésnek nem lenne értelme és célja.


A karma nagyon legyszerűsítve az ok-okozat törvényének megjelenése az életünkben, nem csak egyetlen élet során, hanem a lélek inkarnációinak teljes láncolatán átívelve.


Szerintem nem a mágiának van színe (fehér vagy fekete), hanem az alkalmazójának van tiszta, vagy nem éppen tiszta célja és szándéka vele.


Az, ha valaki bármifajta képességet, tudást, módszert arra használ, hogy mások életébe a tudtuk nélkül, netalán tudatos ártó szándékkal beavatkozzon a saját céljai elérése érdekében, nem marad következmény nélkül, mint ahogyan a jó cselekedetek sem.


Egyáltalán nem törvényszerű, hogy beteg, vagy nyomorúságos életbe születik az illető legközelebb.


Van tudomásom olyan esetről, amikor egy 5 éves kislány szülei kerestek kétségbeesetten segítséget, mert az addig tüneményes gyermekük egyszer csak elkezdett időnként kifordulni önmagából, és olyan hátborzongató, a szülőkben félelmet keltő dolgokat mondott eltorzult arccal, amit nem szívesen írnék le.


Vitték gyermekpszichológushoz, de ennek ellenére nem javult, hanem rosszabbodott a helyzet, és a kislánynak időnként egyre ijesztőbb megnyilvánulásai voltak.


Gyerek létére olyan dolgokat mondott, és olyan durván paranormális dolgokat tapasztalt meg a család, ami miatt végső kétségbeesésükben felkerestek egy parapszichológust. Ő azt találta a jelenség okaként, hogy a kislány előző életében mágiával, azon belül is nagyon sötét dolgokkal foglalkozott, és azok a - fogalmazzunk úgy, hogy nem a FÉNY oldalán álló - entitások, akikkel annak idején szövetkezett a céljai elérése érdekében, megtalálták ebben az újabb inkarnációjában is, és - csúnya szóval élve - benyújtották a számlát.


Ő szerencsére kapott segítséget, és rendeződtek körülötte a dolgok, amiért a szülők a mai napig nagyon hálásak.


Ez egyrészt nyilván egy egyedi, extrém eset, másrészt pontosan tisztában vagyok vele, hogy az emberek túlnyomó többségének - mondhatom azt, hogy szerencsére - egyáltalán nem hihető ezeknek a dolgoknak, jelenségeknek a létezése, és - szerintem részükről teljesen érhető, és el nem ítélhető módon - nem tekintik normálisnak azt, aki a 21. században ilyesmiben hisz.


A fenti történettel csak azt kívántam személtetni, hogy nem törvényszerű, hogy az, hogy ha valaki okkultizmussal, fekete mágiával foglalkozik, csak úgy üthet vissza, hogy abban, vagy egy következő életben nyomorúságos sorsa lesz.


Az, hogy a tetteink következménye mikor és milyen formában, milyen életterületen fog megjelenni akár ebben, akár az elkövetkező életében vagy életeiben, arra nem lehet egységes szabályt felállítani, és az illetőnek nagyon magas tudatossági szinten kell már ahhoz lennie, hogy egyáltalán felismerje az összefüggést a valahai tettei, és a jelen életében megélt, megtapasztalt nehézségei és kihívásai között, és megértse, hogy milyen karmikus tanítás nyilvánult meg az életében.

2014. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 xeniah ***** válasza:
79%

Nem, nem igaz. Az igazság az, hogy aki okkultizmussal foglalkozik, az ebben az életben válik megkötözötté. Megszabadítani Jézus Krisztus tud.


[link]

2014. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Laylah ***** válasza:
Xeniah: semmi köze hozzá. Jézus előtt is éltek már több millióan, rengeteg sámán, mágus, stb., mégsem volt semmi bajuk. :D
2014. ápr. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 xeniah ***** válasza:
79%

"Jézus előtt is éltek már több millióan, rengeteg sámán, mágus, stb., mégsem volt semmi bajuk."

Dehogynem. Mindannyian megkötözöttek voltak.

2014. ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Laylah ***** válasza:
Hát persze. XD
2014. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!