Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csináltattál valaha szerelmi...

Csináltattál valaha szerelmi kötést?

Figyelt kérdés
Működött?
jan. 5. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Ezzel magát csapja be az ember. Eleve ha működne is, egy nagyon alja dolog lenne. Nem azt szeretnéd, hogy a másik ember saját akaratából, önmagadért szeressen? Ha belegondolsz, a szerelmi kötés egy borzasztó primitív ötlet, ami az ostoba önzésről szól, véletlen sem a szeretetről.
jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ciki bevallani, ma már én is csak nevetek magamon, hogy lehettem olyan ostoba, de kb. 20 évvel ezelőtt csináltattam. Természetesen nem volt semmi hatása, az illetőt meg már azóta teljesen el is felejtettem, csak ezt a kérdést olvasva jutott eszembe. És igaza van az 1-es nek, ostoba önzés az egész. Vagyis az lenne, ha működne a dolog, de az egész csak egy nagy humbuk.
jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
64%
CSOK hitelem van.
jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
Nem. sok párat rám, sok párat a férjemre csináltattak, és kivétel nélkül szakítva lett.És bármikor is próbálkoznak szakítva lesz. Kész ráfizetések vagyunk:DD Egy ház ára szerintem már ránk lett költve:D
jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
4+ Eszedbe ne jusson. sosem lesz belőled ember, ha te alkalmazol ilyet. De az sem, aki úgy éli le az életét hogy ez alatt van.
jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

4 Mi (én és a férjem) megvetjük a szerelmi kötést, sosem csináltattunk, és sosem fogunk csináltatni sem magunkra, sem bárki másra. Mert tudjuk, hogy honnan ered és kitől-és az nem más mint Sátán aki emberein keresztül viszi bele a gyanútlan embereket ilyen cselekedetekbe is, mint a szerelmi kötés készíttetés és készítés.


Óva intek mindenkit, hogy mágiázzon, főleg szerelmi kötést és egyebek.

jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Spirituális személy, boszorkány, mágus nem beszél sátánról... Mivel nem létezik és Lucifer nem gonosz. Úgyhogy itt elásható a történet. Médium vagyok, csak mondom.


Kérdezőnek válaszola: rajtam két félresikerült kötés volt lánytól és fiútól is, amikből így átkok lettek, és a fiú ráadásul még bosszúból igazi átkot is feltett. Jól tönkretett hosszú időre.

jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De létezik és gonosz
jan. 12. 16:11
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt mindenki tudja
jan. 12. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!