Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Félek hogy el adtam a lelkem....

Félek hogy el adtam a lelkem. Otthon voltam és volt egy ismerősöm aki ezoterikával foglalkozott és én gyertyát gyújtottam ártatlanul mert nem tudtam kivel beszélni és ő volt mögötte. Megmaradt a lelkem? Istenhez fordultam nem tudtam hogylétezik ilyen

Figyelt kérdés

Most pedig félek hogy most el e adtam vagy sem,de remélem nem. Olvastam ehez szertartások kellenek én nem csináltam ilyet csak meggyujtottam egy gyertyat es beszélgettem valakihez mikor még nem tudtam ki az láttam hogy pislog meg van ott velem valaki. és azt mondtam hogy el adom a lelkem mert.

Most megtörtént vagy nem? Nagyon bízom benne hogy nem.


jan. 14. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
14 napig indok nélkül elállhatsz a szerződéstől.
jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azóta már eltelt egy Hónap sőt 2
jan. 14. 21:59
 3/15 A kérdező kommentje:
Azóta én meg is gyóntam és megbántam amit mondtam nem tudtam.
jan. 14. 22:01
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Akkor írj a supportnak, hátha kivételeznek majd.
jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtát adtál?
jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ezek a szerződések csak pár milliárd évre szólnak! Ripsz ropsz túl leszel rajta!
jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem adtam semmit.
jan. 14. 22:02
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor örülj neki, hogy nem vagyunk NAV ellenőrök.
jan. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem vagyok nyugodt én nem akartam nem tudom hogy sikerült e és nagyon szeretném hogy tudni hogy nem sikerült. Én Istennel szeretnék maradni nem is tudtam hogy ez ilyen. Csak mondtam valamit nem gondoltam komolyan :(
jan. 14. 22:13
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem is írtam alá semmilyen szerződést.
jan. 14. 22:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!