Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akinek van paranormális...

Akinek van paranormális képessége az használja is a hétköznapokban?

Figyelt kérdés
Mikor hogy jött elő ez a képesség?
febr. 5. 09:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Használom. Telekinézis. Vasiparban dolgozom, a kollégák mindig elképedve nézik, h hogyan bírom emelgetni a 200+ kg-os munkadarabokat is, mikor én csak egy “kis egyszálbél gyerek” vagyok.

Néha úgy teszek, mint akinek megfájdult tőle a dereka, de amúgy meg sem érzem.

febr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Akinek van, az feltételezhetően használja. De ilyen senkinek nincs (legalábbis úgy nincs, hogy bizonyítható lett volna, hogy van).

Nekem az a legkülönlegesebb képességem, hogy átlátok az embereken (úgy értem a hazugságokon, és az emberi viselkedésen). Már csak egy olyan képességre volna szükségem, hogy mások elhiggyék, hogy igazat beszélek, és ne utólag csapjanak a fejükre, hogy "basszus, igazad volt".

febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Telekinézisnek van egy fajtája mikor nem teljesen az elme erejével emeli fel valaki a tárgyat hanem könnyűvé válik egy nehéz tárgy és minimális energiával tudja felemelni amire máskor nem volna képes.
febr. 5. 11:19
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Intuíció. De ez fejleszthető, és sok ember a birtokában van. Nem valami mágikus, de ez áll a legközelebb hozzá.
febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

#3 én simán gondolattal emelem, csak nyilván imitálok a mozdulatot. Nem akarok lebukni, h aztán laborban vizsgáljanak, meg élve boncoljanak.

#1

febr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Én tudok tárgyakat mozgatni.

SPOILER : kézzel

febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
El kell, hogy keserítselek, ilyen nem létezik csak a filmekben, sci-fi folyóiratokban. Nincs senki, aki erre képes lenne, és bizonyíték sincs rá, hogy létez(het)ne ilyen. Sok évvel ezelőtt volt talán a Fókuszban egy ilyen riport, amiben bemutattak vagy 2-3 embert, aki azt állította magáról, hogy képes rá, de kamerák előtt, hitelt érdemlően már nem tudták ezt a tévképzetüket megvalósítani.
febr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7-es hazudjál már.

Kgb cia is vizsgálta ezeket a jelenségeket mindkettő nyilvánosságra hozott egy csomó programot.Oroszoknál Nina Kulagina volt a legjelentősebb parafenomén amerikaiaknál Ingo Swan ő viszont messzemenően tehetséges volt ebben.Egy jelenséget is elnevezett a tudományos parapszichológia róla tudományos távolbahatás a neve.Akarati energiával egy tárgy működését befolyásolni vagy helyét elmozdítani.

Távolbalátás egy nagyon ritka formáját is tudta az ember több ezer km-re lévő bázisokba tudott valamilyen elmetechnikával belenézni.

febr. 5. 14:04
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

#7 most meghazudtolsz? Ha nem titkolnám a kilétemet, akkor megmutatnám neked, h simán felemelek egy autót is a puszta akaratommal.

#1

febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Szervizmérnök úr ***** válasza:
86%

Uri Geller példája is jól mutatja, akkoriban még nem volt internet, jobban lehetett hülyíteni az embereket (igaz, hogy sokakat pont a közösségi oldalak hülyítenek manapság, de az is külön történet).

Uri Geller is mára szégyenletesen lebukott, semmiféle különleges képessége nincs és nem is volt, az ügyes szélhámosságon kívül.


[link]

A Fox nővérek és a spiritualizmus

"A 19. században élt Fox nővérek az emberek hiszékenységét és a parapszichológia akkor még nem feltárt jelenségeit alkalmazták spiritiszta szeánszaik során, melyek később az évszázad legnagyobb átveréseként vonultak be a történelembe. Mégis őket tekinthetjük a spritualizmus megteremtőinek. Hogyan történhetett mindez?"

febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!