Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A tükör átjáró a szellemvilágba?

A tükör átjáró a szellemvilágba?

Figyelt kérdés

És miért takarják le a tükröket meg a tévét, amikor valaki meghal?

Ha az emberek nem hinnének benne, nem takarnák le, de mégis letakarják, ezért gondolom, hogy van valami igazság a "tükör átjáró" dologban.

Ha csak egy hülye alaptalan hiedelem lenne, nem csinálnák ezt. Pedig csinálják.



febr. 18. 10:15
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
51%
Na jó. Megyek kidobom az összes tv-t és tükröt a lakásból.
febr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
83%
Asztrálkivetülésnél lehet látni az asztráltestünket a tükörben, de ennyi. Csak egy ugyanolyan tükör, mint a fizikai formában a test áttetszőbb látványában sincs semmi rettenetes. Az viszont baromi idegesítő tud lenni, mikor pl a kinti reflektorok fényét éjszaka a velem szemben lévő tükör visszaveri. Sajnos átrendezni nem tudom a szobát, letakarni a tükröt macerás. Én elé tolom a forgószéket, így eltakarja pont azt a tükröződést, ami zavar.
febr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

#1

Azt is mondják, hogy nem ajánlatos a hálószobába tükröt tartani. Nem az utcáról a szemedbe tükröződő lámpa fények miatt mondom, hanem van valami ezotérikus oldala is van a dolognak, éjszaka meglátogathatnak valami szellemek, vagy démonok, vagy mittudomén micsodák. Így hallottam én is.

febr. 18. 11:27
 4/49 anonim ***** válasza:
69%
Én borotválkozáshoz használom.Ilyen funkióiról nem beszéltek a műanyagosnál.
febr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
A tükör nem feltétlenül átjáró, hanem csapda. Azért takarják le, hogy a halott ne ragadjon ott.
febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
3 Nekem tobbszor is volt mar olyan haloszobam, ahol tukor volt az agy mellett es mindig csak ugy tudtam nyugodtan aludni mellette, hogy ejjelre letakartam. Ha nem volt epp letakarva, akkor ejjel 2-3 kozott felriadtan es a tukrot nezegettem... olyankor tobb volt a remalmom is. Hogy ez valami tudatalatti dolog vagy ezos, azt nem tudom.
febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

"Ha csak egy hülye alaptalan hiedelem lenne, nem csinálnák ezt. Pedig csinálják."

Ne viccelj, csinált sok mindent a nagymama, amit ma már nem csinálnak az emberek.

Te most "érveltél"? Ez nem érv semmire.

Vallásos butaságokra főleg nem.

Egyébként nem csinálják, néhány visszamaradott csinál ilyenet.

febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%
...vagyis ilyeneket.
febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

Szerviz...

De igenis csinálják most is, nem visszamaradott dolog, amit csak a nagyiék csináltak.

És a hatos válaszolóhoz hasonlóan, másnak is voltak ilyen beszámolói a tükrökkel kapcsolatban.

febr. 18. 18:00
 10/49 anonim ***** válasza:
79%
Szerviz :DDD Amúgy nem sok munkája lehet a szervizben, hogy mindig itt eszi a fene... azért ül hónapokig a garis cuccom a szervizben.
febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!