Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy valaki...

Mit jelent az, hogy valaki átjáró (ezo értelemben)? Hogyan és miért lehet vki átjáró?

Figyelt kérdés

2022. nov. 1. 13:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 A kérdező kommentje:
Valaki tudja?
2022. nov. 17. 23:32
 2/65 anonim ***** válasza:
Ezt a megfogalmazást így még nem hallottam, de ha kinyitsz bizonyos kapukat, bejöhetnek rajta dolgok. Érdemes nem kinyitni, vagy ha már ki nyílt segítségül hívni Istent.
2023. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
Én csak a tudatalatti birodalmába szoktam átjárni
2023. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:

#2. Nem tudtam, hogy kinyitottam és nem tudom bezárni. Állandóan hívom Istent. Mit tegyek?


#3. Jó.

2023. ápr. 4. 14:08
 5/65 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2023. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:
Démon.
2023. ápr. 4. 14:37
 7/65 anonim ***** válasza:
Ha nem trollkodás akkor ezt javaslom: imában kérd, Istent, hogy szabaitson meg az ártó szellemektől, védjen meg. Utólag bezárni már nehéz. Dobj ki mindent ami az ajtó kinyitásához kellett. Bizonyos szimbólumok, tárgyak szintén lehetnek átjárók. Ezektől szabadulj meg. Kérhetsz másokat is, hogy esetleg imádkozzanak érted. Nem akarok túlzottan belemenni de biztosan jobban lehet segíteni, ha valami részletet elmondánál. Mit és hogyan nyitottál ki?
2023. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
#7. Fogalmam sincs, hogy nyílt meg! Sajnos arra is csak későn jöttem rá, hogy démonról van szó. Nem trollkodom. Imádkozom Istenhez és szoktam kérni, hogy távolítsa el a démont és védjen meg és mások is imádkoztak értem, de még rajtam van. Illetve nem tudom, hogyan fogalmazzam. Rajtam van? Vagy bennem?!
2023. ápr. 4. 15:52
 9/65 anonim ***** válasza:

Foglalkoztál kártya jóslással? Próbáltál szellemet idézni, halottakkal beszélni? Csináltál valami kétes rituálét, mágiát bármire? Jársz jósnőhöz? Próbáltál megátkozni valakit? Tetováltál magadra ördögöt, démont, okkult szimbólumokat? Vannak ehhez hasonló szobrok, képek a házban? Okkult zenék? Esetleg okkult könyveket olvastál, néztél ilyen tartalmakat? Nem járt nálatok gyanús alak akiről nem tudsz sokat, vagy tudod, hogy kétes? Nem történt veled valami trauma mostanság? Nincs valamilyen antik tárgy az otthonodban, ami mostanában került oda? Rengeteg minden lehet még, ha esetleg mondanál még pár infót jobban lehetne segíteni.


Nem hiszem hogy rajtad vagy benned van, inkább téged gyötör, illetve próbálja elhitetni, hogy benned van, vagy hogy te vagy ilyen.


Az a baj, ha egy ilyen kaput kinyitsz (nem is biztos, hogy tudod mik a kapuk) akkor úgymond engedélyt adsz akár tudat alatt is. Ezért lenen fontos tudni, hogy mit csináltál mostanában ami különös, így többet lehet segíteni.

2023. ápr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:

Foglalkoztál kártya jóslással?

- Nekem nincsenek olyan kártyáim. De régebben láttam ilyet a YouTube-on. Az baj?


Próbáltál szellemet idézni,

- Nem, dehogy!

halottakkal beszélni?

- Nem!


Csináltál valami kétes rituálét, mágiát bármire?

- Nem.


Jársz jósnőhöz?

- Auralátónál voltam jó pár évvel ezelőtt. Az annak számít?


Próbáltál megátkozni valakit?

- Nem.


Tetováltál magadra ördögöt, démont, okkult szimbólumokat?

- Jaj, dehogy! Semmilyen tetoválás nincs a bőrömön.


Vannak ehhez hasonló szobrok, képek a házban?

- Sátánista szimbóluok? Dehogyis!


Okkult zenék?

- Tkp azt sem tudom, hogy mi az.

Mi az, hogy okkult zene?


Esetleg okkult könyveket olvastál, néztél ilyen tartalmakat?

- Mire vonatkozik ez? Pl régebben sajnos láttam horror filmeket, de az több évvel ezelőtt volt. Vagy mit értesz okkult könyv és film alatt?


Nem járt nálatok gyanús alak akiről nem tudsz sokat, vagy tudod, hogy kétes?

- A szomszédok esetleg? (C.)


Nem történt veled valami trauma mostanság?

- Mostanában nem, de a gyerekkorom tele volt traumákkal, majd később is voltak, kamaszkorban is, később is.


Nincs valamilyen antik tárgy az otthonodban, ami mostanában került oda?

- Nem rémlik. Szerintem nincs.


Rengeteg minden lehet még, ha esetleg mondanál még pár infót jobban lehetne segíteni.

- Mit írjak még?


Nem hiszem hogy rajtad vagy benned van, inkább téged gyötör,

- Remélem, hogy nincs rajtam, bennem, de az biztos, hogy intelligens és nagyon gyötör.


illetve próbálja elhitetni, hogy benned van, vagy hogy te vagy ilyen.



Az a baj, ha egy ilyen kaput kinyitsz (nem is biztos, hogy tudod mik a kapuk) akkor úgymond engedélyt adsz akár tudat alatt is.

- Igen, én nem tudtam, hogy kaput nyitottam és valójában még most sem tudom, hogy pontosan hogyan működik ez az egész.


Ezért lenen fontos tudni, hogy mit csináltál mostanában ami különös, így többet lehet segíteni.

- Egyszer kiléptem a kapun az utcára és találtam egy keresztet, egy medált. Azt bevittem a házba, de úgy emlékszem, hogy már régen kidobtam. De ha nem dobtam ki, akkor viszont nem tudom, hogy hol lehet. De szerintem kidobtam.

2023. ápr. 4. 19:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!