Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért tűnnek el azok a kérdése...

Miért tűnnek el azok a kérdések, amelyeket jósokról, mágusokról kérdeznek?

Figyelt kérdés
Én is kíváncsi lennék VALÓDI tapasztalatokra különböző, “híresebb” mágusokról, viszont ezen az oldalon amint felteszik a kérdést, rögtön törlik azt.

márc. 18. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Van pár olyan személy, akinek a kérésére töröltetik az itteni kérdéseket, nem csak jós, hanem pl. dietetikus is. Innen lehet tudni, hogy nem érdemes az illetőhöz menni.
márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Arra már én is gondoltam, hogy valamilyen reklámnak veszik/minősül, és emiatt nem engedélyezik.

márc. 18. 12:53
 3/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
53%

Eleve nem korrekt dolog szerintem itt egy vállalkozást reklámozni (akár színlelt kérdés formájában), amennyiben az nem fizetett érte.

Azért itt a látogatottság magyar viszonylatban nem alacsony, tehát bizonyos reklámértéke lehet, amit kihasználni sumák dolog.

Fizessen a reklámért, ha kell neki!

Arról nem beszélve, hogy csak népbutítás az egész ezotéria, de nyilván tudjuk, hogy ami kattintásokat generál, az valahol haszon, ez ilyen dolog.

márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Előfordulhat olyan, hogy csőlátású emberek betámadják a kérdezőt és a válaszolókat. A kérdező tudja törölni a saját kérdését. Ilyenkor óriási viták történtek már. Ilyen esetekben rengeteg dolgot már az adminok töröltek és bannoltak is.
márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem érthetően, több pontban is írja a szabályzat, hogy személyi jogok sértése, iparjogvédelem, rossz hírnév keltése, hirdetés stb, mind mind tilos az oldalon.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felhasznaloi_szabalyzat

márc. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert érthető módon inkognitóban kell maradniuk
márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudod törölni a saját kérdésedet se, 5-ös, csak nálad tűnik el.
márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
Szerintem van jósok. Meg usok.
márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert reklámozzák magukat ál-kérdésekben és a VALÓDI okkultisták jártasak a néprajzban, vallástudományban, és különböző okkultista rendszerekben. Az ilyen kultúrált emberek nem égetik magukat azzal hogy parasztvakításba kezdjenek és hirdessék hogy ők mekkora Merlinek meg Gandalfok. Akik hirdetik maguk sosem hallottak még se a thelemáról, fingjuk nincs a kabbaláról és azt se tudják mi a rák az a Picatrix. Pedig ezek alapművek lennének. Szóval ezért. És teljesen jogosan vannak az ilyen ál-kérdések törölve szerintem.
márc. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
#11 egy olyan oldalon, ahol halál komolyan meg lehet kérdezni, hogy Mongólia tagja-e az EU-nak, és minden oltásellenes baromságot is le lehet írni, ott nem hiszem, hogy az adminok pont az okkultizmus tisztasága felett őrködnének...
márc. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!