Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A mágia (ha létezik) olyan...

A mágia (ha létezik) olyan természeti törvény, amelyet idővel tudományos módszerrel is ki lehet majd mutatni?

Figyelt kérdés
ápr. 11. 13:55
1 2 3
 21/25 Szervizmérnök úr ***** válasza:
29%

20.

Hidd el, én is meg tudom érteni pszichiátriai alapon, miután a paranoid / skizoid fantáziák egyik jellemzője, amikor azt képzelik, hogy valaki figyeli őket a falból például, de ezt nem is én találom ki. Egyik barátnőm rokona is tapasztalt ilyeneket. Az otthonban, ahol ápolták.

Ezzel rokon, amikor azt képzelik, hogy földönkívüli idegenek figyelnek minket, földlakókat.

Igaz, hogy soha, senki nem talált még erre semmi bizonyítékot, de a vakhívők mégis látják, ami sehol nincs.

ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#21 "Igaz, hogy soha, senki nem talált még erre semmi bizonyítékot, de a vakhívők mégis látják, ami sehol nincs."


Itt hatalmas tévedésben vagy, finoman jelzem, ha esetleg mélyebben utánajársz nem kizárólagosan a Wikipédiát használva találsz bizonyítékokat. Vannak a kérdésnek kézzelfogható részei, a beültetett implantátumok, regressziós hipnózisok eredményei, sok hiteles van itthonról is, s itt most nem az Eddás szintjére kellene gondolni. Hagyott itt földönkívüli szürke ágyvégében hi-tech vizsgálati eszközt amit megvizsgáltak. Földönkívüli csontvázak, koponyák ezrei állnak rendelkezésre, ahol eltér a DNS, az anatómia, idegen, számunkra ismeretlen anyagokat találtak... külön egysége volt az előző rendszerben a KGB-nek az ilyen esetekre itthon is. A vezetője máig él. Rengeteg tanúvallomás van a különféle titkos programokról a témában a tengerentúl. Linkeltem egy dokumentumfilmet korábban amin elindulhatsz ha akarsz. A németek Haunebu körrepülőgépeinek továbbfejlesztésével jutottak el az 1950-es években a Holdra, majd a Marsra ahol ma tízezrek dolgoznak. A németek egy másik földönkívüli civilizációtól kapták a know-how-t az eszközök megépítéséhez, akik a 65 fényévre lévő Aldebaran körül keringő bolygón élnek, szőke kék szemű humanoidok (innen az árja "becsípődésük"; pár évtizeddel járnak csak előttünk technikailag) A gyár a Felvidéken volt. A 90-es évek elején még éltek a tanúk akik látták a próbarepüléseket. Fotók is készültek. Tele a világ minden pontja a különféle földönkívüli civilizációk tevékenységének nyomaival. Atomfegyvereket is használtak a régmúltban amelynek nyomai máig mérhetőek. Rengeteg híres jól dokumentált eset létezik... ... napestig tudnék írni erről. Igaz ingoványos a terep, de a megannyi töredékből össze lehet rakni a puzzle egy-egy darabját ha valaki rászánja az időt és nem eleve prekoncepciókkal áll a kérdéshez, ami nem azt jelenti hogy kritika nélkül benyelünk bármit. Tudomásul kell venni a terület jellegzetességeit, a dezinformálást, a titkosítást, hogy katonai területre tévedünk.

ápr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Szervizmérnök úr ***** válasza:
50%

Először is szögezzük le, amikor én beírok valamit a keresőbe és egy linket alkalmasnak látok arra, hogy ilyen fórumos akármire betegyem, abban nincs semmiféle elsőbbség vagy kizárólagosság.

Ha véletlenül a Wikipédia jön fel, amibe beleolvasva azt én megfelelőnek látom a saját véleményem közlésére is, akkor azt adom tovább.

Ha más linket találok, akkor amazt és így tovább.

Arról ki tehet, hogy sok esetben épp a "szabad enciklopédia" foglal össze legjobban dolgokat és számomra az látszik egyszerűbbnek, hogy bemásoljam.

Volt olyan is, amikor hozzáfűztem, hogy például a magyar Wikipédián bénán írtak valamit, mutattam az angolt is, amit jobban megcsináltak.

Ha valaki már ebbe is képzelgéseket vetít bele valaki, azt épp azt bizonyítja, hogy téves képzelgésekre hajlamos az ember, nem vehető komolyan.

Úgyhogy engem ilyen konteós butaságok nem érdekelnek, ne fáradj!

Ha lenne bármi bizonyíték, az világszenzáció lenne, de nincs semmi.

Ja persze, a bizonyítékokat direkt titkolják a háttérhatalmak, ne röhögtess, ezek paranoid elméletek csak.

ápr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Először is mi a mágia ?

A jó mágus úgy gondolom jártas a tudományokban, mivel a világban is létezik a mágia így a fizika és a kémia és a mágia is egységet alkot egymással.


Például a démonokat jól meglehet magyarázni a Bolzmann-agy jelenséggel ami tudományos feltételezés. És már a szellemek is be vannak bizonyítva, csak a fősodratú tudomány nem beszél róla, mert nem illik a jelenlegi világképbe De ha kicsit jobban belemélyedsz a tudományokba akkor tudod hogy van több minden "természetfeletti is" lásd: Filip kísérlet amikor valószínűleg létrehoztak egy egregort/ Bolzman-agyat (és nem szellemet idéztek)

máj. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Szervizmérnök úr ***** válasza:
38%

24. Ugyan már, ezek csak áltudományos kitalációk.

Értsétek meg, egyik legősibb ösztön az egészséges gyanakvás, ami életmentő is tud lenni, létfeltétel.

A különféle vallásos hitek (valaki figyel minket fentről) is ezen alapul, a tudatlanság mellett.

Sok embernél viszont már kóros paranoid szintre emelkedik, ők találnak ki mindenféle hülyeségeket, konteókat is.

Földönkívüliek ellenőriznek minket és hasonló agyrémek (szó szerint csak agyrém).

Próbáljátok inkább normális fizikai dolgokkal foglalkozni, mert ez nem jó irány.

Én ismerek valóban bomlott agyú embereket, nem csak idős, demens, skizoidot, fiatalabb bajokat is.

Nem akarjátok ezt, bár az is igaz, sokat nem tehetsz ellene, valószínűleg.

máj. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!