Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi varázslat (nem...

Szerelmi varázslat (nem kötés! ) hatásos lehet, ha van realitásalapja a dolognak és vonzódunk is egymáshoz?

Figyelt kérdés

Nagyon rövid ideig már együtt voltunk három hónapja (egy hétig), de nagyon erős volt a szabadságvágya, bizonytalankodott, meg egyéb dolgok is voltak, különmentünk. Nem is beszéltünk. Hétvégén összefutottunk három hónap után először (részben közös baráti társaságunk van). Láttam rajta a hajlandóságot, hogy érdekli, mi van velem. (puszi is volt)

Ugye tudni lehet, hogy a szerelmi varázslatok a másikat akaratuk ellenére kényszerítik, de mi a helyzet ilyen esetben amikor van vonzás is a két fél között? Valakinek esetleg tapasztalata valamilyen, vélemények? Hangsúlyozom, NEM kötésről beszélek, mert nem mindegy hogy kötés vagy varázslat..


Aki szkeptikus, ne írjon, mert nem tud meggyőzni úgysem, másrészt pedig ez a rovat azoknak van akik hisznek ebben. Előre is köszönöm. :)


2010. dec. 7. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

jaj aranyom, ilyen kis csillibilli dolgokkal nem fogod rávenni arra, hogy járjon veled.

Másrészt ha annyira "vonz" téged, akkor miért ne járna veled?

szerintem le se szar, mint lehetséges társat.

Ha csaj vagy, akkor csak azért érdeklődött irántad, mert meg akar dugni, de járni már nem járna veled, ha fiú, akkor meg csak barátkozni akart.

2010. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
olyan csajjal én se járnék aki hisz az ilyenekben:S
2010. dec. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jólvan rájöttem már hogy kár ide bárhova is kérdést kiírni, tökmindegy milyen kategória ..
2010. dec. 7. 17:12
 4/8 A kérdező kommentje:
Vegye mindenki semmisnek amit kérdeztem.
2010. dec. 7. 17:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd, próbáld meg! Hogy mennyire fog használni, nem tudom. De talán a te önbizalmadon lendít annyit, hogy kicsit konkrétabb jeleket fogsz felé, amitől ő is bátrabb lesz és jobban fog közeledni hozzád.

De én azért azt mondom, hogy maga a realitásalap a legtöbbször hatásosabb, mint a maga a varázslás.

2010. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. :) Amúgy bonyolult dolog, azért nem kezdtem bele a kettőnk ügyének leírásába mert az már nem ebbe a kategóriába tartozna. Még nem tudom, szerintem kicsit még olvasgatok a témában, miket írnak, mik a tapasztalatok..
2010. dec. 7. 18:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Valójában csak akkor etikus ilyet csinálni, ha mind a két fél akarja. Szóval ha megvan a vonzódás, és kölcsönösen azt szeretnétek, akkor meg lehet pecsételni a kapcsolatot varázslattal. Ám ez sem veszélytelen. Ugyanúgy erős kötelék, mint egy szerelmi kötés.

De ha csak te érzed úgy, hogy ő is vonzódik hozzád, akkor ha varázslatot csinálsz, az valójában az ő akarata ellenére történik - szóval nem más, mint bármely szerelmi kötés.


Remélem, tudtam segíteni.

Szép napot neked!


ParlanDo

2010. dec. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ramella válasza:
szia! en is hasonlo cipoben jarok es nagyon szeretném kiprobalni, de nem tudom,hogy kezdjek hozzá. tudsz segiteni?
2011. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!