Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hatásos a szerelmi odás?...

Hatásos a szerelmi odás? Lehet ezzel helyrehozni szerelmi kötést?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt kicsit máshogy gondolkoztam ezekről a dolgokról, és az akkori páromra egy mágus egy jós és egy látó is tett kötést. Szeretném helyrehozni, de nem találom azt, aki csinálta (a háromból 1t, a legerősebbet). Hogy tudnám meneteni a menthetőt?
2011. okt. 25. 17:05
 1/5 x) ***** válasza:
35%
Annyi hogy hagyod az egészet. Felejtsd el a kötést. Ez csak akkor működik ha hiszel benne és ha kellő módon szeretitek egymást. Ha nem jött be a szerelmi kötés akkor nem szeretitek egymást eléggé. Foglalkozz inkább a kovalens és ionos kötéssel.
2011. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos Ő nem tud tovább lépni 5 éve, amióta elhagytam és szerintem ez az én hibám.
2011. okt. 25. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Szerelmi kötés nem létezik,csak elhitették veled. Ha ő nem tud tovább lépni,az csak annyit jelent,hogy nem tud többé bízni senkiben. Ezen semmilyen hókusz-pókusz nem fog segíteni.

De ha ennyire hiszel benne,akkor keress egy csalót.aki sok pénzért leveszi a kötést a párodról.

2011. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Ne szidjátok! Placebo hatás érte amikor megcsinálta a kötést és ez annyira beleivódott(mind2jükbe), hogy most a feloldást keres.
2011. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem működne pár szerelmi oldás ha elsőre nem megy keress másikat
2011. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!