Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért akar itt ilyen sok...

Miért akar itt ilyen sok kérdező a mágiával foglalkozni?

Figyelt kérdés

Nagyon veszélyes, könyvből ilyen területen bóklászni, kipróbálni varázslatokat.

A bumeráng vissza csap. Aztán nem tudja mitől vannak rémálmai, és járhat pszichológushoz. Ha valakit nagyon érdekel, iratkozzon be ilyen tanfolyamra, ahol megfelelő képzésbe részesül.

Ha mások feletti uralomra akarja valaki felhasználni, akkor vissza hat rá. Tűzzel játszani nem szabad. Nézz be a VICCA blogra, vagy a Váradi Tibor honlapjára


2011. jan. 4. 08:05
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

[link]

Talán itt tudsz képzést találni

2011. jan. 4. 09:11
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenki azt hiszi, hogy varézsereje lesz, és mindent megkap majd az életben.
2011. jan. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Sajnos vagy nem de ez nem így működik
2011. jan. 4. 13:30
 4/24 anonim ***** válasza:
40%
A Herry Poter óta ngyon érdkel a téna. Jól álnak a rucik is és tetszenek a varázslások is. Olvastam neten, hogy házimunkát meg lehet csináltatni velük, meg szolgálnak, akkor biztos megírják a leckét is. Az az igazság, hogy főzésben nem vagyok otthon, már már kétbalkezes is vagyok, aztán jól jönne valaki aki elolvassa a könyveket helyettem és a házimunka is ott áll, végül egy sexrabszolga is kellene, aki nyalogat.
2011. jan. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ébredj már föl az álomvilágból Ha ha
2011. jan. 4. 15:43
 6/24 anonim ***** válasza:
Már belinkeltem egy magyar cikket arról hogy régen végeztettek ilyeneket aszrál démonokkal, akkor most miért ne menne ?! Áljatok rá a témára, aztám meséljetek:). Innen is drukkolok nektek.
2011. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%

Tudom, hogy ez hatalmas sokk lehet neked, de nem minden igaz, ami le van írva valahova.

Az ilyen dolgokat általában vagy hazugságnak, vagy mesének hívják.

2011. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem hiszel az ezotériában, minek jársz ide:D.
2011. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Az okkultizmus,a mágia, nagyon veszélyes, avatatlan kezekben. Ezért javasoltam, hogy ha ennyire érdekli, képezze magát. Nagyon sokan akik hobbiból játszadoztak mágiával, anélkül, hogy értenék, hogy mit művelnek, végül idegrendszeri zavarokat okozott magának, vagy diliházba került. Ez nem játékszer! A tudás felelősség,és nem másokon uralkodás.
2011. jan. 5. 05:18
 10/24 A kérdező kommentje:
Xáxorxép! Az ezotériában hiszek, de a felelőtlen nem tudja mibe nyúl bele, annak gondolom, nem árt a figyelmeztetés
2011. jan. 5. 09:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!