Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Komolyabban szeretnék mágiával...

Komolyabban szeretnék mágiával foglalkozni, milyen könyveket, forrásokat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Biblia. Kezd Mózes 5 könyvében 18:11-12-et.
2010. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Eileen Holland: Boszorkánypraktikák

Julie Tallard Johnson: Mennydörgő évek

Marian Green: Varázslatok könyve I-II

Raymund Buckland: A boszorkányság nagykönyve

Edain Mccoy: Boszorkányság mesterfokon


Több típusú, de ehhez (szerintem) kapcsolódó kötetet megtalálsz az Édesvíz Kiadó honlapján.


Nagyon fontos, hogy legyen egy füzet, notesz vagy bármi, amit hivatalosan kinevezel Árnyak Könyvének, és ebbe írod a mágiával kapcsolatos tanulmányaidat, holdállásokat, sabbatokat, vagy bármit, amit könyvekből kiírsz.


[link]

[link]

2010. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Michael Ende: Wunschpunsch
2010. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 N.Balu ***** válasza:
86%

A saját lelkedet, először. A mágia így jött létre, tehát Neked is így kell kezdeni.


Ismerd meg önmagad... ismerős a szöveg? Nem véletlenül.


A mágia nem több, de nem is kevesebb, mint önmagad módosítása annak érdekében, hogy elérd a céljaidat. Ez az alap.


Módszereket addig ne tanulj, amíg az alapokkal nem vagy tisztában. Ha ezt nem teszed, akkor fogalmad sem lesz arról, milyen irányban indulhatsz el anélkül, hogy elesnél. Először tanulj meg járni, hogy utána futhass.


Ennél jobb tanácsot nem tudok adni.

2010. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Az előző hozzászólóval értek egyet. Effektíve a saját hozzáállásodat stb-t módosítod annak érdekében, hogy egyáltalán találkozhass (és észrevedd) olyan lehetőségekkel, amelyek révén elérhetsz egy adott célt. Tudni fogod, ha olyan forrásba futsz, amely erről szól, ehhez ad tanácsokat, ha erre hegyezed a figyelmedet.
2010. júl. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Boszorkány Praktikák.

Nekem ez van meg,inkább csak alapok vannak benne, de nagyon hasznossak :)

2010. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
Ajánlom J. K. R.-tól a Harry Potter könyveket.
2010. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 4. hozzászólással, mert VALÓS önismeret nélkül, a diliházban köthetsz ki.

A valós önismeret alatt pedig nem azt értem, hogy, én ilyen meg olyan vagyok, ennyi idős, fiú/lány, stb.stb. Szóval NEM fizikai szintű azonosulásokat.

Ha jót akarsz magadnak, ne játssz, csak ha már ismered a dolgok működését.

2010. aug. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt olvasd el mielőtt belekezdesz: Dr. Kovács Gábor - Mágia és hit


Ha tudnád milyen veszélyekkel jár, soha nem vágnál bele.

2010. aug. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy fontos dolog: a mágiát ne úgy képzeld el, mint a Harry Potterben. Nem fogsz varázsolni...
2010. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!