Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Megvan rontva a barátom? Nem...

Vanika129 kérdése:

Megvan rontva a barátom? Nem tudok megszabadulni tőle.

Figyelt kérdés
Van egy élettársam már 5 éve.egy éve költöztünk az anyjahoz,ott lakik velünk a 21 éves,fia is,de tönkre tettek az életemet,a volt felesége elég gyakran meglátogatja az anyosat.tudom róla hogy nagyon érdekli a boszorkanysag,és köztudott h.a nagymamája is az,voltam josnonel azt monta h.a volt asszony rontott meg,levette a rontast,és azóta mindent máshogy látok.nem szeretem a pasimat,pedig előtte ő volt a minden,szakítani akarok,de fenyeget h.kinyirja magát,egyszer elmentem tőle,de utánam jött,1200 km t autozott míg megtalált,és azt monta h.megöl utánna meg magát,hogy ne legyek senkie,szerintem megvan rontva,es teljesen magán kívül van,a szeme homajos,mintha elborult volna az agya,nem akarom hogy rosz dolog történjen vele,mert rá nem haragszom,de azt tudom,h.a volt asszony gyűlöl,mert miattam hagyta ott Zsolti.adjatok valami tanácsot ilyen hejzetre.
2011. jan. 15. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rontás,mi? Gratulálok!
2011. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
ne aggódj nincs megrontva, mert ilyen nem létezik. az más kérdés hogy egy idegbeteg őrültet találtál magadnak...
2011. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Biztoshogymegvanrontva!
2011. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A volt asszonyt a boszorkanysag erdekelheti, de az meg nem biztos, hogy tudja is hasznalni,

hiszen ha tudna, akkor gondolom, hogy maga mellett tudta volna tartani a szerelmet, s Te akkor mar nem tudtad volna elcsabitani pl.

Elj tudatosan, amikor tudod azt, hogy mit teszel, tehat legy tisztaban az erzelmeiddel.

Ha valtoztatni akarsz, akkor tedd azt.

2011. jan. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Persze hogy változtatni szertnék,de félek a következményektől.gyenge vagyok.egyébként az előzőnek azt írnám,hogy nem pszihopata örült,csak nagyon szeret és érzékeny lélek,ezért nemtudom kimeletesen othagyni.
2011. jan. 15. 11:33
 6/13 A kérdező kommentje:

Ja,és eléggé magam alatt vagyok,mert mindketten szenvedünk,ő tudja,hogy már nem szeretem,de nem érdekli,

Komolytalan válaszadók kimeljenek,nem szórakozásból írtam.

2011. jan. 15. 11:38
 7/13 anonim ***** válasza:

Legyen onbizalmad es hasznald a tudatodat, hiszen a lehetoseged megvan, hogy valtoztass.

Amikor hasznalni fogod ezt a lehetoseget, es van eleg akaratod es erod is, akkor mar nem leszel gyenge, s nem fogsz a babonakban hinni, hanem onmagadban hiszel. Abban, hogy kepes vagy arra, hogy teszel lepeseket ahhoz, hogy a Te eletedet megvaltozzon!

Ez lenne a megoldas!

De elmehetsz egy joshoz is, Aki majd par ezresert iger Neked valamit, de a Te helyzeted meg mindig valtozatlan marad, mivel a josno csak beszelni fog, de cselekedni helyetted nem, s ekkor majd azt fogod mondani, hogy a josno becsapott es kihasznalt!

Allj talpra es ne felj, mivel a parod csak lelkileg zsarol, de tudod, hogy van egy olyan kozmondas: "amelyik kutya ugat, nem harap!"

A parod az gyenge, az ongyilkossaghoz ero szukseges!

2011. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ha rólad le tudta szedni az a jósnő a rontást, akkor a pasidról is le tudja.
2011. jan. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Cuccster ***** válasza:
Zsóti natúr egy gyenge szar aki fosik, hogy nem lesz másik nője. Hagyd ott, nem fogja megölni magát, ez tutti. Jelentsd fel, h életveszélyesen megfenyegetett, hátha sikerül végzést kérned ellene.. Ha van pár barátod, kérj tőlük segítséget, ha fenyeget ez a beteg ..
2011. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Cuccster ***** válasza:
jahh és felejtsük már el ezeket a gagyi okkult "húzzuk le a szerencsétlen hiszékenyeket" jós, meg egyéb dolgokat nevetséges, és csak nevetségessé teszitek magatokat.
2011. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!