Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Elvégeztem egy szertartást,...

Elvégeztem egy szertartást, de mostmár nem tudok megszabadulni a démonaimtól. Mit csináljak?!

Figyelt kérdés

Egy szellemidézésen megidéztem egy démont,és felajánlottam neki a testemet,mert azt hittem hogy így magamévá tehetem az erejét.Akkor kialudt a gyertya lángja,én meg egész éjjel rókáztam.

Azóta nem barok elaludni,mert folyton hangokat hallok, ha mégis sikerülne szörnyű rémálmaim vannak.Ha eszek,azt általában azonnal kihányom,már nagyon fogyok.

Ez három napja történt,azóta két kilót fogytam,nem tudok koncentrálni az iskolában sem.Az álmaimban látom a démont...nagyon flek,megbántam,hogy szabaduljak meg tőle?!


2010. okt. 10. 12:38
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
72%
Mindenképpen keress fel egy médiumot! Vagy nézz utána a neten hogy mit tehetnél..vagy próbáld meg az álmodon keresztül elűzni,elkergetni.Elmeséled hogy hogy idézted meg? =/
2010. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Igen.11 óra körül mindent lekapcsoltam,mindent kihúztam,bezárkóztam a szobámba és gyújtottam egy gyertyát.Elkezdtem a lángra fókuszálni,közben hívtam a szellemeket,majd kicsit megvágtam az ujjam és a gyertya sarkaiba cseppentettem három cseppet.Aztán mikor hideget éreztem,felajűánlottam neki a testem,és mondtam,ha elfogadja aludjon ki a láng.El is aludt.Aztán rá pár perccel hánynom is kellett.

Álmomban egy hosszabb hajú,fiatalabb srácként jelenik meg,aki csak azt mondja mindig,higy nyugodjak meg,nemsokára vége,addig semmi baj,menjek oda hozzá...

2010. okt. 10. 12:53
 3/37 anonim ***** válasza:
58%

Olvasd el az oldalt. Jot mondhatok roluk.

[link]

2010. okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
75%
Akkor a srác minden bizonnyal nem a démonod. Hanem az őrangyalod aki próbál rajtad segíteni:). Valahogy kommunikálj vele akár az álmodon keresztül is. Csak ki tartás hogyha így teszel nem lehet rosszabb ;).
2010. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
74%
De ha jobban belegondolok nem biztos..én a helyedben inkább médiumot keresnék fel.Akár a külsője mögött a gonosz is lehet...nemtudom. Sajnálom..
2010. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
42%
Démonok nem léteznek, te is beképzeled magadnak (rosszabb esetben kamuzol), a médium pedig csak annyiban segít, hogy leakaszt rólad pár ezer forintot.
2010. okt. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
29%
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. Így jár aki nagyravágyó.
2010. okt. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem azért érnek ezek a negatív hatások, mert hiszel bennük. Könnyen lerázhatod, ha őszintén azt mondod, hogy nem hiszel ebben az egészben és csak a saját agyad játéka volt eddig is.
2010. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
60%

-vagy kamuzol

-vagy beképzeled csak

Így nem lehet szellemet idézni

2010. okt. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
80%
Döbbenet...
2010. okt. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!