Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kaptam egy ismerősömtől...

Kaptam egy ismerősömtől ajándékba egy szép kis ezüstnyakláncot, de attól félek, hogy Horcrux. Hogyan deríthetem ki, hogy Horcrux-e?

Figyelt kérdés
Amikor fel veszem hidegséget és szomorúságot kezdek érezni, egyszer véletlenül benne aludtam és szörnyű rémálmaim voltak gyilkosságokról.
2011. febr. 4. 16:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
11%
Uristen,hogy en errol meg nem hallottam,pedig mennyit olvasok...Lelekdarab...Es van aki hisz ebbe???
2011. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

ráragadhatott valamiféle negatív teremtmény, érzelem, lény.

Ezektől egyszerűen tisztítsd meg, ahogy bármilyen ásvánnyal tennéd.


Nem hoclux, biztos vagyok abban hoy nincs olyan szintű mágia alkalmazó a környezetedben, aki képes lenne lelkeket darabolni

2011. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%
Utcsó: A horcrux a Harry Potterből van :D
2011. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
16%
egy reszet se lattam a harry potternek:).AKkor ez nem is letezik,csak agyszulemeny?
2011. febr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
100%

Fogj egy kb 25cm hosszú vékony fadarabot, irányísd a nyakláncra, és kiabáld párszor:

REDUKTÓ!

PRIORI INKÁNTÁTEM

Ha nem sikerül, esetleg még ezt, csak vigyázz, nehogy visszapattanjon a zöld fénycsóva:

AVADA KEDAVRA!


xDDDD

2011. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Vagy egyszerűn csak használd a Crutiátus átkot és abba belebolondul aztán elpusztitja magát, ha annyira szenved már!

Reméljuk, hogy nem Horcrux :)

2011. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
19:31 Birom a kommentedet!!!
2011. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

A krúciátusz átok ide nem jó... visszapattan a borításról, tudhatnád már...

Keress egy baziliszkusz fogat, vagy döfj le egy baziliszkuszt Griffendél kardjával, aztán nyomd a horcruxba, csak ne feledd először pálszaszóul kinyitni :D

2011. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Komolyan kell ezt venni , van h tárgyak átkot hordoznak a megtisztítás a következő: tartsd hideg folyó víz alá / csap víz/ és utána már tiszta ezt meg kéne csinálni mindegy egyes ékszerrel amit veszünk mert soha nem tudni h ki ért hozzá.
2011. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
És max. valami baktériumtól félnék ami rákerül, nem pedig holmi mesétől :D
2011. ápr. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!