Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » AZAZELRől a jósról--- segitett...

AZAZELRől a jósról--- segitett már valakinek? Megbizható, vagy csaló? Idióták ne irjatok--nektek még nem volt fájdalmatok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
egyrészt nem segít semmit, másrészt le is húz pénzzel.
2011. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én hiszek az ilyesmiben, de aki neten meg tévében hirdeti magát és akciókat ajánl rontáslevételre stb az egy piti csaló!
2011. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1.egy igazi jós nem a médián hirdeti magát
2011. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jó portékának nem kell cégér, így van ez a jósokkal is ,csak olyannal jósoltass akit ismerősök ajánlanak.
2011. febr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
bármennyiért veszi is le a rontást én fele annyiért megcsinálom talán még jobban is :D
2011. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%

Azazel (Azrael, Azazello) egy démon-név, én a helyedben inkább elkerülném azt, aki ilyen névvel dolgozik.

Vagy feketemágus, vagy nem ért hozzá.

2011. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azazellel telefonon beszéltem, ,,segitőkész" volt,de aztán nem éltem vele.Viszont un.Lucia,Caliptó akik jósoknak nevezik magukat,pár sor levelezés után,mivel nem tudtak megszéditeni,arra kértek ne zaklassam őket.Ebből is látszik,hogy csak az ember fájdalmát akarják kihasználni.Én a magam részéről nagyon keményen büntetném az efajta kuruzslást...
2011. febr. 24. 13:50
 8/11 anonim ***** válasza:
azrael nem démon ,hanem arkangyal , nem mind1 a kettő. De azonkívül teljesen igazad van kuruzslók névtől függetlenül, na meg ami megy a tv-ben hát szánalomra méltó ,hogy ha valaki oda betelefonál.
2011. febr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

16:40 vagyok, lehet az Azrael nem, bocsánat, szépirodalomból indultam ki és lehet, összekevertem valamit.

De az Azazelben biztos vagyok, hogy nem pozitív név. Meg elve gyanús az a jós/akármi, aki művésznevet használ.

2011. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát igen főleg ,ilyen nagyravaló nevet. Inkább jósoltatok Vilmával a cigányasszonnyal mint az ultratisztánlátó megvilágosodott megszentelt őkori nevet felvett emberrel.. akinek ha megmondjuk a keresztnevünket elszámol 5-ig és megmondja az igazságot.Elég szomorú hogy ilyen népbutítást engednek.
2011. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!