Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » MANDRAGÓRA be lehet szerezni...

MANDRAGÓRA be lehet szerezni valahol? és ha igen mennyiért?

Figyelt kérdés
Őszintén sejtem hány értelmes választ kapok mivel már annyit kutattam utána, de még sehol se láttam. De ha esetleg volna valakinek otthon? Persze nem kérem ingyen.
2011. márc. 12. 18:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
igen így vagyok. xD és nagyon érdekelnek a gyógynövények is. hidd el van jó pár itthon is. (mondjuk egy egész herbáira). de ez különösen megfogott, mert nincs még egy növény amitől ennyire féltek volna vagy ennyire tisztelték.
2011. márc. 13. 22:48
 12/16 homo ludensz ***** válasza:
Valaha nálunk is megtermett és "nadrágujjas emberkének" becézték de rengeteg mérgezés történt főleg a lányok részéről mert általa szándékozták magukhoz kötni a legényt. A tiszafa is mérgező. Az akasztott ember magja? A régi módszer szerint akasztottaknál a fulladás kiválthatta az ejakulációt de hogy a gatyába ment vagy a földre cseppent? Gondolod hogy gatya nélkül húzták fel? S mi volt ha télen került rá sor? Felfázott az elitélt.
2011. márc. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
xD igen tudom h mérgező és azt is h a lányok kinyírták a kis szerelmüket. na de viccet félretéve a mandragóra egy valós növény. nekem olyan kéne. xD és semmi kedvem sincsen egy ondóból táplálkozó növényhez. nekem elég egy sima botanikus kertben vagy a szomszéd néni cserepében növő fajtából. xD
2011. márc. 19. 18:33
 14/16 anonim válasza:
40%
Budapest, 16.ker Abszol út 21. Én is ott vettem.
2011. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
0%
Teleportáld be magad a "Herry Potter" 1 cimú filmbe és kérjél MC Galagyon-tol
2011. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Engem is nagyon érdekel és szeretnék is viszont hiába kutatok...úgy tűnik hogy tényleg csak az ebay-ról lehet szerezni. Úgy rémlik hogy Romániában is van de abban nem vagyok biztos.
2016. dec. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!