Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nekem szeretnének ajándékozni...

Nekem szeretnének ajándékozni egy mandragóra képet. Nem vonzana be negatív energiát?

Figyelt kérdés
Maga a mű kifogásolhatatlan, gyönyörű. Csak a babonákban magát a mandragórát túl sok negatívum lengi be. Vagy rosszul látom? Vonzaná a negatív energiát?
2011. ápr. 19. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy kép semmilyen energiát nem vonz be.
2011. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Többet mint hinnéd...
2011. ápr. 19. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a port...
2011. ápr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az energiát nem tárgyak vonzzák be, hanem emberek. ha negatív szemlélettel gondolsz a képre, az hoz neked csupa negatívumot.
2011. ápr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
...ne fogadd el...komolyan...vágd az ajándékozóhoz nyugodtan...biztos rosszat akar neked...ja és tedd ugyanezt,ha tükröt(eltörhet),fekete macskát(ez is milyen veszélyes) kapsz,vagy valamiből 13-at...
2011. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért is vonzaná be a negatív energiákat?

Ugyan kérlek.

Elismerem, lehet egy tárgynak ereje, kisugárzása, de nem azért amit ábrázol, hanem a története miatt. Egy pufók puttót ábrázoló szobrocska is lehet nagyon rossza hatással, ha olyan emberek, ha úgy tetszik, lelkek kerültek vele kapcsolatba. Pedig az egy cuki puttó!

2011. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cukornita válasza:

Én pont fordítva látom, és szívesen elfogadnék egy ilyen ajándékot.Pont most olvasok egy könyvsorozatot, amiben központi szerepe van a mandragóra gyökérnek, és persze ez csak egy képzelet szülte történet, de ebben a mandragóra óvja, védelmezi a mindenkori tulajdonosát.

Kíváncsiságból rákerestem a wikipédián, és itt "Szerencsegyökér" néven szerepel.Szóval..mi is tart vissza attól hogy elfogadd, ha a babonát leszámítva meg tetszik neked? :)

2011. ápr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!