Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez egy elátkozott család?

Ez egy elátkozott család?

Figyelt kérdés

Két hónapja megismerkedtem egy lánnyal;nagyon kedves,nagyon aranyos,helyes hölgyemény.

Egyedül neveli a kislányát,aki szintén egy tünemény,viszont amióta megismertem Őket,engem

mindig megtalál valami;az elmúlt két hónapban kétszer törtem össze az autómat;háromszor estem el motorral,pár napja kishíján meghaltam álmomban,mert szivárgott a konvektoromból a gáz,kishíján agyonvágott a múltkor egy cserép,és még folytathatnám...

A csaj dédnagymamája állítólag boszorkány volt;a nagyapja is rejtélyes körülmények között halt meg,az anyja is már a sokadik férjet fogyasztja és a csaj is elvált...

Szerintetek lehetséges,hogy valami átok ül rajtuk?

(komoly válaszokat kérnék,ha lehet..)


2011. márc. 18. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Most ha azt mondják igen otthagyod?

Amúgy meg ijenkor természetes hogy kicsit elbambulsz és kevésbé figyelsz oda az úton. A gázbaleset meg csak véletlen.


Most ha elmész tőlük mert aztmondod rájuk elátkozottak.. hát nemtom.. én az ojat diliházba küldeném xD


Boszorkányok meg nincsenek. CSak félreértett emberek. Rejtéjes körülmények között meg ezer meg ezer ember halt meg. Nincs itt semmi. Csak figyelj oda.

2011. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy átok.Vannak emberek,akik vonzzák a szerencsétlenséget és ezzel akár mást is bajba sodorhatnak.Igaz, ahhoz a jelenlétük is kell.Szóval,csak akkor veszélyes rád is, ha veled van.
2011. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs feltetlenul elatkozva, ha meg igen, rad nem kene hasson.


Utolso valaszolo: Meselj errol bovebben, kerlek.

Mibol gondolod hogy egyesek vonzzak a szerencsetlenseget? Miert? Hogyan?

Es ez miert hatna a kornyezetukben levokon is?

2011. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdemes volna valami rontáslevételt csinálni... Vele beszéltél erről?
2011. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lehet benne valami.

ameddig az exemmel 1ütt voltam rendszeresen pénzt hagytam el. előtte soha. és azóta se.


szóval lehet hogy valami rontás/átok van rajtuk. én hiszek benne.

2011. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bretso ***** válasza:
Vagy csak szimplán nem tudsz vezetni/kétbalkezes vagy, de persze a boszorkány hihetőbb.
2011. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem csak az valos amiben hiszunk is, ha Te abban hiszel, hogy elatkozott, tobb mint valoszinu, hogy az is lessz/leszel. Ha azon agyalsz, hogy valami tortenni fog veled, akkor tortenni is fog, vagy pedig mindenbe belemagyarazod az egeszet. Vonatkoztass el az elkepzelesedtol es meglatod egykettore elmulik minden. :)
2011. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

18:55-nek

18:47-es vagyok...Állítólag vannak emberek, akik ugyan nem elátkozottak, de valahogy mégis üldözi őket a szerencsétlenség.Azt hiszem,szerencsétlen Jónásoknak is szokták nevezni az ilyeneket.Olvastam ilyenekről történeteket.Például a tengerészek kifejezetten rettegnek az ilyenektől és igyekszenek kifigyelni, van-e köztük efféle szerencsétlenség,mert ha igen,akkor az az egész közösségre veszélyes lehet.

Vagy ott van például a Balfácán című film, na, abban is van egy olyan figura, aki bár nincs elátkozva, mégis folyton éri valami baj ...

2011. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!