Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik olyan mágikus eljárás,...

Létezik olyan mágikus eljárás, ami mellnövevelő hatású?

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni, hátha hatásos, nem mintha szükségem lenne rá, csak tapasztalat gyűjtésből. A középkori okkultista nőknek mind nagy mellük volt, biztosan megkezelték, de hogyan ?
2011. ápr. 5. 23:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
99%
Én kézrátétellel nagyobbítok mellet. Ha gondolod írj privát üzenetet, és megbeszéljük a részleteket.
2011. ápr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
88%
Én is ezt tudom ajánlani, mondjuk én jobban értek hozzá az előzőnél, szóval engem keressetek ilyen ügyben.
2011. ápr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
73%

Ne hallgass a fenti kéjencekre, ez sajnos nem lehetséges!

Én sem tudok mellet nagyobbítani, viszont el tudom intézni, hogy a tested többi része kisebb legyen, így a hatás végül is meglesz!

2011. ápr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
60%
Azt szeretném megkérdezni h mekkorára szeretnéd és mind a kettőt? Tuddod az már dupla költség,de megéri.Magam is kézrátéttelel és fizikai behatással is dolgozom. Ez egyenlíti ki a szép és kivánatos melleket.
2011. ápr. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
84%
Van mágikus eljárás, plasztikai sebészetnek hívják :)
2011. ápr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hozzá mágia, többen bizonyították már az AGYKONTROLL hatásosságát mellnövelésben is!!!


Amúgy sokkal biztosabb a fitoösztrogén hatóanyagú készítmények használata (krémek, kapszulák).

Nekem például ez jött be : BEAUTY BREAST kapszula és krém!!!

Ezzel 6 hónap után B-méretről D-méretűek lettek a melleim és a hatás azóta is változatlan, már 5 éve.


Hatásos készítmény még a GÖRÖGSZÉNAMAG kapszula vagy tea (a tea sajnos elég pocsék ízű)...


Vagy hasonlóan jó hatású és nagyon hatásos mellnövelő : SZÓJAVIT FORTE kapszula.


Én azért inkább a Beauty Breast készítményeket használtam, mert ez még talán olcsóbb is a többinél és többféle hatóanyagot tartalmaz, B-vitaminokat is, ami szükséges a fitoösztrogén felszívódásához.

2011. ápr. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Mellet lehet növelni hormonokkal (ez nem veszélytelen beavatkozás a hormonrendszeredbe, ezért én inkább kihagynám), valamint hízással.


Az egyetlen igazán hatásos eljárás a plasztikai sebészet. Viszont vannak olyan "természetes" eljárások, amivel felgyorsítható a mellműtétből a gyógyulás.

Nekem egy hete volt a mellnagyobbításom, nagyon könnyen és problémamentesen gyógyultam fel belőle, már napok óta teljesen virgonc vagyok.

2011. ápr. 6. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
100%
Nem mindenki szereti a műmelleket.
2011. ápr. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
92%

03:08-nak


Naná, hogy neked a plasztikai sebészed ezt adta be...


Én viszont TUDOM (mert kipróbáltam és tapasztaltam, hogy működik), hogy fitoösztrogénekkel is remekül megnőnek a mellek és ez nem azonos az ösztrogénnel, ami tényleg veszélyes!


Veszélyes hormonokkal teli készítményt nem lehetne szabadon vásárolni, a hormontartalmú készítményeket szigorúan csak receptre adják ki!!!


A fitoösztrogén : növényi hormon, ami 12 óránként kiürül a szervezetből és szinte minden zöldség és gyümölcs tartalmazza több-kevesebb mértékben...

Például a komlóban elég magas százalékban megtalálható, ezért is fokozza a mellnövekedést a sör (vagy a tejelválasztást a kismamáknál a barnasör).

A gabonafélékben is sok van (búra, rozs, görögszénamag)...


Nem akarlak megijeszteni, de manapság inkább KIVETETIK a nők a szilikon-implantátumukat, nem pedig berakatják!

Nem véletlenül...

2011. ápr. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

A plasztikáról nagyon lebeszélnélek!

Nagyon kevés férfi szereti a műmelleket!

Másrészt a szilikonnak komoly veszélyei is vannak. Azonfelül a műtétet időnként meg kell ismételni. Ha szoptatni akarsz,akkor sok gondod lesz vele.

Egyébként sem értem ezt a kis mell-nagy mell problémát.

Van akinek a kicsi,van akinek a nagymellű nők tetszenek. Az ízlésüknek megfelelő nővel ismerkednek. Mindenki találhat magának párt.

2011. ápr. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!