Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az eljárás belépési pontja...

Az eljárás belépési pontja (MakeCriticalSectionGlobal) nem található a DLL-ben (KERNEL32. DLL)?

Figyelt kérdés
Ez úgy kezdődött, hogy bármilyen játékot indítottam, azt írta: Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő. Fogtam, lecseréltem a d3d....dll fájlokat, ezután hibásnak találta a ddraw.dll-t, azt is lecseráltem és most a kernel32.dll-t tartja hibásnak, de azt nem tudom lecserélni, mert minden program azt használja. Elkerülhetetlen az újratelepítés?
2011. okt. 30. 08:57
 1/3 _Jessy_ ***** válasza:

két eshetőség:

1. rossz a játék --> semmi probléma

2. valami megbuherálta a kernel32.dll-t (vírus?). Ez esetben vírusírtó offline módban, aztán az eredeti kernel32.dll cseréje az eredetire a telepítőlemezről

2011. okt. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minden létező játékomnál ezt írja, AVG 2011-em van állandó frissítéssel. Próbáltam lecserélni, de sajna nem engedi, mert minden fájl (svchost.exe, winlogon.exe, SYSTEM, stb.) használja. Egyszer amikor ehhez hasonló volt, progival megpróbáltam lecserélni a fájlt, de leállt a gép és muszáj volt újratelepíteni. Amúgy milyen op.rendszered van?
2011. okt. 30. 19:46
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért köszi!!!
2011. nov. 2. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!