Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egyes varázspálca-készítési...

Kovács Pál kérdése:

Egyes varázspálca-készítési leírásokban szerepel az a kitétel, hogy az elkészült pálcát csak a használója láthatja, senki más. Miért fontos ez, illetve mi van akkor ha csoportban akarnak elvégezni egy varázslatot?

Figyelt kérdés

Mielőtt hülye válaszokat kapnék:

Igen, biztos azért van így, hogy elrejtsük, mekkora hülyék vagyunk, amiért varázspálcát készítettünk.

Igen, Harry Pottereset szeretünk játszani.

Igen, az IQ-m és az életkorom is tíz körül van.

Igen, tudom, hogy a mikulás sem létezik.

Igen, rengeteg a szabadidőm.

Most, hogy lelőttem a hülye beszólások nagyrészét, várom a rendes válaszokat.


2011. ápr. 25. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Az összes lehetséges értelmes reakciót felsoroltad pedig..
2011. ápr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mien varázslatot akartok;ill mit értetek a varázslat alatt?
2011. ápr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert ez pont olyan mint a király új ruhája. Csak itt mi röhögünk míg ti tátott szájjal csodáljátok
2011. ápr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen varázslatra készültök? Engem tényleg érdekel (nem vagyok HP fan, 10 is már 14 éve elmúltam, nem röhöglek ki)
2011. ápr. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Magadat is tüntesd el :D sikerült! Beszólás!
2011. ápr. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Kedves kérdező!


Ha magad szeretbnéd elkészíteni a pálcát akkor nem elsődleges kitétel hogy senki se láthassa míg elkészül de mivel ez egy magányos alkotó folyamat s elég belsőséges is hiszen nem teát főzől valószínűleg úgysem fogja látni senki.


Mikor én magamnak készítettem eszközöket: kártyát ingát pálcát látótükröt vagy egyéb tárgyakat mindig olyan időpontot választotam mikor tudtam hogy egy két órára magam maradok és senki vagy semmi sem zavar meg.


Szerintem fontos hogy ne szakadjon meg az az átszellemülés és koncentráció és kapcsolat amely által nyeri el a pálca a maga rangját és helyét mint társad és segítőd.


Ha már elkészűltél vele nyugodtan megláthatja más is pl ha csoportban dolgozol viszont az érintés már más tészta.

Egy idegen kezében vagy ha nálad van egy idegen pálca nem fognak úgy működni a dolgok mintha a sajátoddal végeznél gyakorlatokat. Más energiamintái zavarhatják a sikeres működést. Az alsóneműt sem szokás kölcsönadni.


Szóval ha megvan akkor nyugodtan láthatják mások is de más kezébe adni már más tészta. Max engedéllyel. DE ha valaki mégis használja akkor utána érdemes szertartásosan megtisztítani.


Egyébként leírásokban kitételkén azért tudom elképzelni mert egyrészt a mágia legtöbbször magányos mesterség s a laikus szemeket jobb elkerülni a nem kívánt megítélések elkerülésére. Másrészt mivel a pálcában te tükröződsz vissza a te egyéniséged és erőd így egy pálca nagyon is sokat elárulha a használójáról, létrehozásának céljáról stb... persze csak a szakavatott szemek számára.

Így érdemes elrejtve csak számodra hozzáférhető helyen tartani fehér lenvászonba vagy valamilyen erre a célra szentelt kendőbe csomagolva.

2011. ápr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló (A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad. A válasz megírásának időpontja: ma 14:55) légyszíves írj nekem privátba.

Előre is köszönöm.

2011. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy kell levédetni egy varázspálcát,de azt tudom hogy ha ráköpsz akkor senki se fog hozzányúlni...
2012. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Még én is elég amatőr vagyok a "szakmában", de azért pár tippemet leírom.

Először is ha elkészítetted a pálcát, fel kell fedezned az erődet. KIválasztasz egy könnyű bűbájt, és egyfolytában arra öszpontosítasz. Gondolom nem szabad másnak tudomást szereznie a létezéséről, mivel még nincs semmi fejlődésed a bűbájt illetően, nincs hozzád szokva. Mert ha más is látja a varázserőd kibontakozása előtt, a pálca már mást is érzékel. Tehát nem te vagy az egyetlen, akit ismer, és akire "összpontosít". Szerintem is hülyén hangzik, de azért megpróbáltam valami észszerűt kihozni magamból.

2013. okt. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bocs a helyesírási hibákért!
2013. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!