Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit gondoltok, a varázspálca...

Mit gondoltok, a varázspálca tényleg igaz?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok létezik ilyesmi? Vagy más varázsfegyver?
2011. aug. 2. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
nem. ://
2011. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi olyan hihetetlen ezen? Igen létezik, csak nem úgy, mint pl. a Harry Potterben, hogy két szóval ölni tudsz vele meg színes fénycsóvák lövellnek ki belőle.


Röviden annyi a lényege, hogy a varázspálca a használó akaratát fókuszálja, így erősíti. Szimbolikosan a karod meghosszabbítása.

2011. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget és tudom hogy nem szór fénycsóvákat szór esetleg tapasztalat van?
2011. aug. 2. 14:15
 4/9 anonim ***** válasza:
első vagyok! ja értem!
2011. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A varázspálca a közhiedelemmel ellentétben nem varázslatokat szór széjjel, hanem a karod meghosszabbítása, amikor pl kijelölöd a téged körbevevő energiamező határait. Igazából a benned levő erőt vetíted ki vele, nem pedig trükköket csinálsz. Olyan, mint egy ceruza, csak nem látszik feltétlen, hogyan fog.
2011. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Egyetértek az előzőekkel a varázspálca valóban a karod meghosszabbítása és segít az energiákat a megfelelő helyre irányítani. Azonban hozzátenném hogy rengeteg féle pálca létezik attól függően hogy milyen célra szeretnéd használni.


valamint kúltúrkörtől is függ. Pl kínában a barackfa ágát használták japánban egy hosszab bambuszbotot és arra erősítettek leveleket, a druidák magyalt vagy berkenyét használtak vagy mogyorót fűzfát stb.


van aki egyszerűen apró faragványokkal látja el vagy a nevével, ezzel teszi személyesebbé és hangolja rá egy célra. Alapból kb ugyan azt szolgálja mint egy atame de egy pálcának sokkal másabb finomságai vannak. Ezt használat közben lehet érezni és megtapasztalni.


Alap pálcának valami egyszerűbbet javaslok pl egy kiszáradt gallyból. pl fűzfa vagy egy sima esztergált pálca némi faragással vagy festéssel ízlés szerint..


Ennek is lehet sötétebb az alja a fogantyúnál hasonlóan az atamehoz ez kicsit segíteni fog használni.


De pl láttam már fémpálcát is rézből magam is kipróbáltam de nekem annyira nem jött be.



egy idő után pedig ha eljutsz egy magasabb szintre e tudomány művelésében úgyis elfogod hagyni a segédeszközöket.



sok sikert és jó gyakorlást.


Ui: bármennyire is játéknak tűnhet egy pálca éppúgy felelősségteljes eszköz mint bármi más. Ne akarj vele befolyásolni olyan dolgokat amelyeket esetleg még nem értessz. előbb tanulj és ismerkedj az erőkkel és törvényekkel és csak azután használd a gyakorlatban is.

2011. aug. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én csak azt akarom ezekhez hozzáfűzni, hogy van nekem egy könyvem és a pálcákkal kapcsolatos leírásoknál még kardot, mágikus botot, kristállyal ellátott pálcát is javasok, valamint ezek kombinálását. És szerintem érdemes ezeket is kipróbálni, nem csak az athamét és a rendes pálcát.
2011. aug. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Helló köszönöm szépen a válaszokat. Az én pálcám orgonagally és mexikói vulkánkő van benne. az hatásos? sikerült 1 varázslat pedig már sokat próbáltam és sokat rtanulok,majd jutok valamire
2011. aug. 15. 13:36
 9/9 anonim ***** válasza:
azzal is sikerülni fog a varázslat és szerintem az egy sámán bot, amivel rituálékat lehet inkább vezetni, a sámánbot a légkörben lévő energiák felfogására, és a szellemek idézésre használatos.
2011. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!