Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Láttam egy szöveget és ez...

Láttam egy szöveget és ez volt benne "az árnyékom 9. fénymásolata vagyok". Ezt hogy lehet értelmezni? Az embernek vannak különböző "fénymásolatai/árnyékai"?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 21:51
 1/7 Tahó Generális ***** válasza:
98%

Nem, tudod van az a mondás, hogy "csak árnyéka önmagának". Ez arra vonatkozik, hogy teljesen el van tunyulva, nincs életkedve, komor stb.

Na most az illető kicsit viccesebben próbált fogalmazni, és azt írta "az árnyékom 9. fénymásolata vagyok". Vagyis annyira nem vagyok önmagam, hogy nem pusztán csak árnyéka vagyok önmagamnak, de többszörösen is árnyéka.

2011. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Így van, sokszorosan alulmúlta magát az illető.
2011. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BlackSword ***** válasza:
Leginkább így: "Haha... Persze... Hülyeség!!!"
2011. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet olyasmi, mint a Harcosok Klubjában ("Apu ökölbe szorult keze vagyok.”), csak ez ilyen ezoterikus változat.
2011. jún. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
<b>Köszönöm!
2011. jún. 5. 15:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt is jelentheti, hogy le vagyok hozva, de nagyon és kétszer sem léphetsz egy folyóba.
2011. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy az illető nagyon túlzásba vitte a fogyókúrát.
2011. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!