Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Talán tényleg boszorkány...

Nikoletta20 kérdése:

Talán tényleg boszorkány lennék vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Először is úgy kezdeném hogy csak konkrét és ehhez kapcsolódó válaszokat szeretnék kapni a nem hozzá értő és a barmok kíméljenek mert ez számomra fontos. Szóval onnan kezdeném hogy egészen furcsa dolgok történne velem. Azt tudni kell rólam hogy valamilyen szinten érzem hogy közöm van a boszorkánysághoz sőt bármit megadnék hogy boszorkány lehessek évek óta történtek velem megmagyarázhatatlan dolgok de abba voltam hogy biztos szelleme miatt meg ilyenek, volt egyszer egy olyan szituációm hogy az egyik ismerősömmel hülyéskedtem hogy "boszorkány" voltam előző életemben meg ilyenek csak hogy elhitessem vele nah de ő nem hitte én elkezdtem mondani hogy vér a vérrel test a testtel megidézlek téged kettőnk erejével de az a legkomolyabb hogy nem tudom honnan jött ez a mondat csak kimondtam és erre a vázában lévő mű virág felemelkedett és egy darabig lebegett meg se tudtunk szólalni aztán pár másodperc múlva hirtelen leesett a földre meg még számtalan dolgot mesélhetnék de mostanában valami új történik velem nem mindig sikerül de magamba mondok valamit, és beteljesül rá pár percre ez legyen egy szó mondat vagy cselekedet a másik hogy van egy ismerős barátnőm aki szintén foglalkozik ezzel a dologgal de eddig nem ismertük egymást és mostanában ha a közelébe vagyok mintha jobban beteljesülne amit mondok, mintha felerősítene vagy nem tudom és a legfurcsább hogy a jobb tenyeremen van egy anya jegy és az előbb említett lánynak is milliméter pontosságra ugyan ott van egy anya jegy csak neki jobban látszik, nem értem mi történik velem. Légyszi segítsetek!
2011. jún. 11. 14:23
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
A helyedben ezt nem hoztam volna nyilvánosságra. Minden esetre hiszek a mágiában, és ha veled tényleg ilyenek történnek, azt tanácsolom fejleszd ezt a képességedet a barátnőddel, és örülj neki .. :)
2011. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
26%

Szia!

Ne várd meg, míg durvább dolgok történnek. Lehet, most úgy érzed, kontrollálni tudsz mindent, valójában azonban egyre jobban elveszted a szabadságod. Talán nem tűnik még ijesztőnek, inkább nagyon is komoly, vagy éppen vicces dolognak érzed, de nem kívánom senkinek sem a következményeket. Egyedül Jézus tudja megadni, amire szükséged van, Ő meg tud szabadítani ettől, s "ha a Fiú megszabadít titeket, valósággal szabadok lesztek" (Ján. 8:36)

Talán butaságnak tartod ezt, amit írok, de imádkozom azért, hogy mindig emlékezz erre. Jézus szeret téged!


Ha gondolod és érdekel ez a téma, nézz bele ebbe a youtube-on:

/watch?v=oOscERCaff8


Isten áldjon!

2011. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Hát ezt a lebegős vázásat nem tudom elhinni, de amúgy valami köze van ennek a történetnek a mágiához.

Még mik történtek veled?

2011. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
59%
Skizotip személyiségzavarod van, és a borderline is gyanús. Keress fel egy szakembert.
2011. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Az istennel kapcsolatos válaszolonak szeretném írni a következőt hogy nem igazán hiszek istenben és az a baj,hogy nagyon félek a templomtól és a paptól ha a pap szemébe nézek valami rosszat látok irántam kapcsolatba egyszer csak úgy véletlenül gondoltam egyet és beakartam menni a templomba de mire átléptem volna a küszöbőt egy erős szellőre nevezendő valami becsukta az ajtót elöttem mintha nem léphetnék be a templomba és azt hozzá teszem hogy szél csend volt szóval nem lehetett a húzat azóta nem probálkoztam templomba menni!!!!
2011. jún. 11. 14:57
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok a 15 soros mondatodhoz!
2011. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Biztos 20 éves vagy?? :)
2011. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Ha így folytatod,akkor nem sokára a pszichiátrián fogsz kikötni. Senki nem fog melletted megmaradni.
2011. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Sikeres vizsgára nincs valami hatékony varázsigéd? 23-án megyek és nagyon be vagyok szrva, hiába tanulok...
2011. jún. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
74%

Szóval nem szereted istent?

Egyébként boszorkányok nem léteznek, nem léteztek, nem is fognak. Csak kitalálták őket.

2011. jún. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!