Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tihanyi Tamás tényleg jó...

Tihanyi Tamás tényleg jó gyógyító?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy rengeteg embert meggyógyított már.
2011. jún. 14. 13:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2011. jún. 14. 13:31
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Ez szerintem kamu.Az ilyen hókuszpókuszok mind-mind csak a pénzt hajtják.Valami alapja van,talán ez az energia dolog,van valami tényleg.. viszont ez,hogy gyógyító hatású ember,aki ilyen nem is tudom mivel hadonászik a tévébe..hát eléggé kamu.
2011. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
2011. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ezt már láttam
2011. jún. 14. 14:25
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Válóczi József a legjobb ezen a téren. A nagymamám gerincsérvét két kezeléssel elmulasztotta, rákos betegeket is gyógyított már meg az energiájával. Engem is meggyógyított. (Bár nem voltam rákos, más problémám volt.) Van róla könyv is. Az orvosok csak úgy csodálkoztak, tátva maradt a szájuk.
2011. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 homo ludensz ***** válasza:
0%
A puding próbája az evés. Ennél is és minden személynél, módszernél csak ez az egy a mérce. Láttam én is Tamást a tv.-ben,egy időben A zeniten Kovács Andris is szerepelt meg még néhányan az évek során. Érdeklődéssel néztem,viszont én nem véleményeztem akkor sem és most sem senkinek a munkásságát. A mottóm a következő: a természetgyógyász nem gyógyít csak élhetőbbé elviselhetőbbé igyekszik tenni a hozzáforduló betegséggel küzdő ember mindennapjait. Ezt nem a szakorvos helyett teszi hanem azt kiegészítendő bár néha csak ő és a beteg tud róla. A betegség diagnózisát nem az ő tiszte felállítani mint ahogy gyógyulásét sem.
2011. jún. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
Van nála jobb gyógyító, úgy hívják, hogy Jézus Krisztus!
2011. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 homo ludensz ***** válasza:
19%

A legkiválóbb agysebész vagy a leghíresebb természetgyógyász is csak eszköz Isten kezében ezért csak az Ő áldásával és megfelelő alázattal várható sikeres beavatkozás a szenvedő ember javára.( Isten és Jézus egylényegű tehát itt ellentmondás nincs.)


Az útóljára hozzászólónak írom a félreértések elkerülése reményében.

2011. jún. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Téged kigyógyíthatna már isten valakin keresztül.
2011. jún. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, hogy a legjobb gyógyszer a nevetés és ezen a fickón nagyon sokat nevettem. :D Igen, jó gyógyító. :D
2011. jún. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!