Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges, hogy gyógyító...

Lehetséges, hogy gyógyító vagyok? Ha tenyerem valaki tenyere fölé rakom úgy hogy szembe nézzenek de nem érek hozzá akkor nagyon erős forróságot lehet érezni a kettő között!

Figyelt kérdés
És az embereknek általában tetszik az érzés. Nemrég fedeztem fel. Anyával próbáltam elöször és a hideg kezén egy körben a tenyere közepén mikor befejeztem nagyon meleg volt.Kérem komoly válaszokat kérek nem poénból írtam ki. és magam sem tudom hova tenni? vagy ez természetes?
2011. okt. 9. 12:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt reikinek hívják minden ember képes rá még az is aki nem hisz benne. Arról van szó hogy energiát adsz át a másiknak csak arra kell figyelni hogy ne a sajátodat ad át, Ezt egyszerűen ki tudod küszöbölni, összeteszed a kezed és magadban megkéred az univerzumot hogy küldjön megfelelő energiát mindkettőtök számára odateszed és melegszik is.
2011. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Arra esetleg nem gondoltál, hogy a melegséget a hőátadás okozza? A levegő is közvetíti a hőt, nem kell összeérni a két kéznek.
2011. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam erre hogy csak sima hő de a testem és más testének sem egyik pontján se érzik/érzem a hőt ha odateszem csak ha a sajátom vagy más tenyerével összeérintem akkor azonnal lehet érezni a melegséget..próbáltam arcomra tenni és úgy érzékelni mert ugye az arc a legérzékenyebb de semmi...
2011. okt. 9. 13:33
 4/24 anonim ***** válasza:
Ez energia áramoltatás. Lehet vele gyógyítani is, de nem árt képezni magad, ha valamit kezdeni akarsz vele. A reiki kissé más, ahogy a módszer is, de a lényege nagyon hasonló. Valóban ügyelj arra, hogy ne a saját energiádat add át, hanem tanuld meg felvenni az univerzumét, és azt pozitív, gyógyító rezgésekként leadni. Elsősorban tehát a felvételt gyakorold, hogy azt, akkor és úgy tudd felvenni, ahogy a helyzet megkívánja.
2011. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát most bármilyen hülyén hangzik de úgy szoktam hogy széttárom kezeim 45 fokban és lefelé fordítom a kezem és elképzelem ahogy felszívom a közelben lévő összes élőlény erejét és érzem ahogy elkezd a tenyerem bizseregni de lehet hogy csak odaképzelem...tehát akkor enyémet szoktam szétosztogatni? :D
2011. okt. 9. 13:39
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Más élőét ne gyűjtögesd. Az minden, csak nem pozitív. Az univerzum csordultig van energiával, nem kell elvenni semmi olyantól, aminek szüksége van rá. A környező, nem élőlényektől származó energiát gyűjtsd össze.
2011. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De akkor lehetséges hogy tényleg el kezd áramolni belölük felém?
2011. okt. 9. 13:45
 8/24 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de azt szerintem hagyd abba :P
2011. okt. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Hát figyelj én semmit rosszat nem akarok senkinek..annyi hogy szerintem fogékonyabb vagyok ilyensmikre mint más de nem szoktam róla beszélni nah meg nem is értek hozzá ..szóval..de azért köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 9. 13:47
 10/24 anonim ***** válasza:
szerintem te egy tűzidomár vagy
2011. okt. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!