Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan védjem meg magam egy...

Hogyan védjem meg magam egy rosszindulatú embertől?

Figyelt kérdés
Amulettre vagy ilyesmire gondolok. Van ugyanis valaki a környezetemben, aki úgy érzem enyhén szólva nem kedvel (sokszor macerál stb., pályakezdő vagyok a szakmámban és tök hülyének néz). És mivel a ranglétrán felettem áll, alaposan meg tudna szivatni.
2011. jún. 19. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne vegyél róla tudomást. Dolgoz rendesen és te leszel majd felette.
2011. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mimano ***** válasza:
41%
Elsőnek igaza van, minden tekintetben! Amúgy meg, ha itt keresed a választ, meg értem, hogy hülyének néz...
2011. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mármint szakmailag néz hülyének.Gondoltam valaki talán tud valami jó tippet adni.
2011. jún. 19. 20:09
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
kezdj el gyúrni
2011. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
lehet, hogy okot adsz rá. például egy amulettől várod, hogy megoldja a problémáidat a munkahelyeden. annyit tehetsz ellene, hogy bebizonyítod neki az ellenkezőjét!
2011. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mindent megtettem, hogy bizonyítsak, ezért gondoltam, hogy egy amulettel is próbálkozom. Semmi sem jó amit csinálok vagy amit mondok. Pl. elmondja, hogy hogyan kéne csinálnom, én úgy csinálom, de másnap már kapom a leszúrást, hogy ez nem volt jó. Szóval kezdek kétségbe esni. Addig is kéne valami módszer amivel kihúzom itt még egy darabig amíg nem találok másik állást. A szakmától is elvette a kedvem ezzel az egésszel. :(
2011. jún. 19. 22:00
 7/12 meginthulyevagy ***** válasza:
100%
Az amulett jó ötlet, feltéve, hogy 10 centis acéltüskék állnak ki belőle és fél méteres láncra van kötve. Azzal már egész hatékonyan meg tudod magad védeni.
2011. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Ne az amulettől várj segítséget.

És ne is ilyen ezós dolgoktól.

Állj a sarkadra, szólj vissza, állj ki magadért.

Ha kell, emeld fel a hangodat.

Akkor is, ha nem ilyen vagy, meg kell tanulnod megvédeni magadat.


Velem ugyanez volt, egy nem normális, rosszindulatú nő pokollá tette az elő 3 hónapomat az első munkahelyemen.

Tűrtem, tűrtem, nem szóltam, mert elég békés természet vagyok, de aztán egyszer betelt a pohár.


Megkért, hogy vigyem el a levelét a postára, én mondtam, hogy oké. Fogta utána a levelet, és eldugta egy csomó papír alá, én meg elfelejtettem keresni, azt hittem ott van a többi között, így ezt a levelet nem adtam fel.

Jövök vissza, fogta a levelet, és mutogatta, hogy: Na, igen direkt eldugta, meg akarta nézni, hogy átnézem-e a postát, és fontos-e nekem az ő levele annyira, hogy utánakérdezzek, észreveszem-e, hogy nincs ott. Mert én ilyen megbízhatatlan vagyok, pocsék munkaerő, nincs bennem talpraesettség stb...Megjegyzem, privát levél volt, nem a munkához kötődő.

Tehát elvileg közöm sem lett volna hozzá.


Na, ekkor lett elegem, és úgy leordítottam a fejét, hiába volt igazgatóhelyettes, és anyám korú, hogy az egész iroda csak bámult. Úgy elküldtem a bánatba, hogy azt sem bántam volna, ha kirúgnak ezért.


De nem rúgtak ki, és úgy megjámborodott ez a hülye p.icsa, hogy attól fogva drágámnak, meg édesemnek hívott.


Úgyhogy nem kell ide amulett, csak nyisd ki a szádat!


Sok sikert!

24/L

2011. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jóindulattal.Legyél hozzá kedvesebb és lássa rajtad,hogy szereted és tényleg szeresd is próbáld a jó oldalát nézni mindenben,ha tényleg rosszindulatú akkor ettől kinyiffan.

Ha meg nem rosszindulatú akkor jól kijöttök majd ezek után.

2011. jún. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, megfogadom őket. Hátha jobb lesz. Bár már azon is elgondolkodtam, h felmondok, csakhogy egyenlőre nincs helyette másik. A két szép szememért meg ugye nem adnak kenyeret a boltban.

:)

2011. jún. 21. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!