Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van valami mágikus/ezoterikus...

Van valami mágikus/ezoterikus módszer, amivel telepatikusan rávehetek valakit, hogy érdeklődjön utánam?

Figyelt kérdés
Szkeptikusok kíméljenek a válaszadással, az ezotériához értőknek pedig előre is köszönöm a segítséget.
2011. júl. 6. 13:37
1 2
 1/15 skarma ***** válasza:
83%
Senkit nem kényszeríthetsz. Gondolj bele, ha veled csinálná valaki... Ne legyél önző.
2011. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Van. De életeded minden percében arra fogsz gondolni, hogy TE manipuláltad, és nem is szeret igazán magától. És ez igaz is.
2011. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Olyan módszert szeretnék, amit nem érezne kényszernek a másik! Nem kell rögtön rosszra gondolni...
2011. júl. 6. 13:47
 4/15 A kérdező kommentje:

"Van. De életeded minden percében arra fogsz gondolni, hogy TE manipuláltad, és nem is szeret igazán magától. És ez igaz is."


Mesélj, mi az a módszer?:)

2011. júl. 6. 13:48
 5/15 skarma ***** válasza:
65%

szerintem igenis önzőség...

első voltam

2011. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"szerintem igenis önzőség...

első voltam"


Egyszer miért ne próbálhatnám ki? Csak úgy kísérletként?

2011. júl. 6. 13:51
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
kérdező te manipulálva vagy egy szerelmi rontás által, azért vagy szerelmes az illetőbe. Amúgy észre se vennéd mert bűnronda és hülye is. csak neked tűnik gyönyörűnek a rontás miatt.
2011. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"kérdező te manipulálva vagy egy szerelmi rontás által, azért vagy szerelmes az illetőbe. Amúgy észre se vennéd mert bűnronda és hülye is. csak neked tűnik gyönyörűnek a rontás miatt."


Szeretnék veled beszélni priviben, mert elég érdekes dolgot írtál!

2011. júl. 6. 13:59
 9/15 skarma ***** válasza:
ne kísérletezzél senkivel mert az még rosszabb
2011. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha kapnék érdemi válaszokat is! Addig azonban piros kéz mindenkinek!
2011. júl. 6. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!