Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek lehet telepatikusa...

Szerintetek lehet telepatikusan uzenni valakinek hogy bocsassunk meg egymasnak?

Figyelt kérdés

A baratom megcsalt, rogton szakitottam vele,azota mar eltelt par honap. Nem beszelek tobbe vele, nem valaszolok neki ha felhiv se smsre se semmire. Tul nagy volt nekem a fajdalom, nem birtam vele beszelni. Mar nem hiv..nagyon nyugtalan vagyok, nem birom elfogadni hogy megtette, es tudom hogy o is rosszul erzi magat. Szeretnem ha beke lenne koztunk, de felkeresni ot nekm akarom. Azt akarom hogy ez a rossz erzes eltunjon. Szoktam telepatiazni, szerintetek ha uzenek neki tobbszor, hogy en probalok neki megbocsajtani, probalom elfelejteni es elfogadni azt amit tett megnyugszik? mert mig o nem nyugodt addig en se. szeretem ot, most mar tudom..el akarom engedni a haragot ami sokszor visszater.

az agykontroll hasznalhato emberi kapcsolatok javitasara?

koszi a valaszokat

30 L


2011. okt. 16. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
ebben az esetben a face to face verzióval szerintem többre mennél
2011. okt. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja, jól írta az előző.


Telepatikusan teleportáld el magad hozzá és beszéljétek meg. Neked és neki is jobb lesz utána.

2011. okt. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel inkább, jobban jársz.
2011. okt. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb dolog pont ilyenre használni a telepátiát, hiszen mindkettőtök érdekében szól ez az egész, szóval én nem látom akadályát, h így sikerülhet.


Viszont ha ez megvan, ak én is nagyon tudom tanácsolni, h négyszemközt ezt beszéljétek meg, de ugye a telepátia mindenképp hasznos előtte egy nyugodtabb beszélgetésre.

2011. okt. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akár milyen erősen koncentrálsz telepatikusan csak megérintheted a belőled kilépő parányi gondolat húrral majd visszatér hozzád ez a húr és azt gondolod semmi baj az illetőnek, nem ütötte el az autó, nincs a halálán vagy épp a halálán van szóval csak és kizárólag arra való hogy megérints és esetleg ha ő is nyitott, akkor az érintésedre eszibe juthat a neved ahányszor érinted annyiszor eszibe juthat a neved -aztán Ő arra fog gondolni mi a csudának jut állandóan az eszembe?
2011. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi -- Az agykontroll nem erre van kitalálva és nem is alkalmas erre
2011. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha az agykontroll nem erre van kitalálva, ak miért tanítják ezt minden előadásciklusban?
2011. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!