Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges az, hogy ha valakir...

Lehetséges az, hogy ha valakire sokat gondolok (volt páromra) akkor azt ő is érzi?

Figyelt kérdés

Mostanság nagyon sokat álmodok Vele,Sőt volt olyan időszak amikor hajnalban mielőtt jött volna az sms Tőle arra gondoltam,hogy bárcsak írna valamit és rá néhány percre megszólalt a telóm és Ő volt..persze lehet,hogy ez csak véletlen volt nem tudom.

De vissza szeretném őt mindenképp kapni,vagyis,hogy ő keressen meg újból,de már ott tartok,hogy már csak abban tudok bízni,hogy hátha sokat gondolok rá akkor csak visszajön..

Vagy ez hülyeség lenne??


2011. júl. 15. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

> Lehetséges az, hogy ha valakire sokat gondolok

> (volt páromra) akkor azt ő is érzi?

Nem.


> Vagy ez hülyeség lenne??

Igen.

2011. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
xD
2011. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem lehetséges,hogy érzi.Én is éreztem annak idején,hogyha valakivel bármiféle baj történt,a faluba még aznap megszólalt a lélekharang,pár nappal később pedig temetés volt.Ez nagyon nem vicces.Szerintem keresd meg..
2011. júl. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 mimano ***** válasza:
Szerintem ne erre alapozz. Sőt, inkább lépj tovább.
2011. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

en is valamiert megerzek dolgokat...pl rosz dolog fog torteni meg h ramgondol valaki azt ritkan.

de amit mindig eszreveszem,hogyha az utcan megyek,es valaki utannam nez.nem is nezek hatra se semmi,nem vettem eszre hogy felemfordult volna,nekem van 1 ilyen erzesem.

2011. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia

Lehetséges, sőt.... Ez egyszerű tudomány-még csak nem is hókusz-pókusz. Olvass az agykontrollról-még többet meg tudsz erről! A lényeg az, hogy ha erősen gondolsz valakire-és az üzenetre amit át akarsz neki adni, akkor éjjel-vagy hajnalban (ebben az időpontban a legfogékonyabb az elme erre), megkapja ezt az üzenetet-akkor valamilyen megérzés/sugallat formájában, vagy akár álmában egy képeslapon/papíron írott szövegként látja viszont..

2011. júl. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm:)főleg az utolsó válaszolónak..:) bár még pontosan nem tudom,hogy kellene csinálnom az agykontrollt de kipróbálom valahogy.
2011. júl. 16. 21:41
 8/14 poklos judit ***** válasza:
ott aludtam 1 barátomnál( fiú,de nincs köztünk semmi)és ha azt mondom h "találd ki Gergi,hogy mire gondolok,,és erősen gondolok rá, és meg tudja mondani (meg forditva is)
2011. júl. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 poklos judit ***** válasza:
bűvészkedtem a suliban és később a b.n.-m megkérte h találjam ki mire(3)gondol és kitalaltam h a 3 -as szám az!!8|
2011. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Lehetséges h érzi, főleg ha még érdekled is. Ellenkező esetben akármennyit agykontrollozhatsz,ha ő már továbblépett. Megjegyzem halkan, ha éled az életed és ragyogsz (és még érdekled), ő fog megkeresni, egy lány sose fusson fiú után.
2011. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!