Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Igaz e, hogy jósnő le tudja...

Igaz e, hogy jósnő le tudja venni a rontást az emberről? Létezik e, hogy átkot lehet valakire szórni? Voltam egy jósnőnél és komoly pénzért egy üveg vizbe tette rólam az átkot, majd újabb pénzért semmisítette volna meg.

Figyelt kérdés
2008. márc. 30. 11:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Eltévesztettem a kategoriát. Elnézést!!!!!
2008. márc. 30. 11:38
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit mondok erre, hogy pénzért minden lehetséges...
2008. márc. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Valóban!!! Pénzért MINDEN lehetséges. Akár az átkot is levenni, egy üveg tiszta vízbe tenni, majd újabb pénzért megsemmisíteni.


A lényeg: Ha elhiszed, hogy azáltal, hogy 5-10-100e Ft-ot költesz ilyenre jellemzően jobb lesz az életed, akkor igaz. Ha kételkedsz benne, és ugyanúgy "átkozott" leszel, akkor nem igaz.

Neked kell eldönteni, hogy "nyugodtabb vagy-e" attól, hogy egy jósnő levette x Ft-ért az átkot rólad, vagy sem.

Ez kb. olyan mint a lottó, általában tudják, hogy nem jön be, mégis azt mondják, hogy a "lehetőségért" az a párszáz forint megéri.


Sem te sem senki nem fogja neked bizonyítani, hogy az átok az "üvegben" van. Azonban ha téged ez megnyugtat, akkor tedd. Ha ettől javul az életminőséged, a közérzeted, a napi reakcióid stb. akkor megéri kifizetni rá egy-két-ötven-százezer forintot.

2008. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
78%
Nem letezik .Atkot szorni ilyen nincs ez olyan mint a meseben hogy termeszet feletti tulajdonsaggal rendelkezik .
2008. márc. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Khm... átkot lehet szórni - mint ahogy áldást is.

De csak az illető fejében létezik. Magyarán kerüld őt - mert ártani fog neked, ahogy csak tud. Más problémád NEM lehet belőle - ha értelmes vagy.

Bár, ha elhiszed, hogy egy jósnő átokkal tud foglalkozni... az a boszorkányok feladata, ha nem tudnád. A kedvenceim a bűbájosok :-)

2008. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
83%
Véleményem szerint nem létezik sem átok,sem pedig áldás.Az ember életében történnek jó,és rossz dolgok egyaránt.Ilyennek kell elfogadni.A jósok,és jósnők pedig az emberek hiszékenységéből élnek.
2008. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
79%

természetesen létezik.a jósnő pedig természetesen le is tudja venni.persze jó pénzért.

aláírás:a Hétfejű sárkány.

2008. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Ez mind-mind misztikum, fikció, leginkább mese. Ennek bedőlni sem szabad.
2010. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
63%
Én csak annyit h semmi rontás és semmi ember feletti nem létezik.Aki elhiszi,az beteg :D
2010. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ez boszorkányság... saját tapasztalatból tudom, hogy az nem az egyik legjobb dolog.. BOSZORKÁNYSÁGGAL SEMMIT NEM LEHET MEGOLDANI!!! atok meg igenis létezik, de nem éri el az embert, hanem az átkozóra száll vissza. a lényeg, hogy a jósnő nem tud semmi jót sem csinálni veled, csak a rosszat... én abban hiszek, hogy Isten mindent meg tud gyógyítani. Elvégre ó a legeslegnagyobb jó, a MINDENHATÓ. "Bízzál és higgyél! Segít és gyógyít az isteni erő!" -Bruno Gröning
2012. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!