Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » MEGÉRZŐ vagy LÁTÓ, aki segíten...

MEGÉRZŐ vagy LÁTÓ, aki segíteni tud lenne itt?

Figyelt kérdés

Régen lezártam vagyis közösen egy kapcsolatot.

Mégis sokszor érzem azt, hogy ennek folytatása lesz.

Nem keresem több mint 1 éve ő sem engem.

Nem is akarom keresni, nem is várom, hogy keressen, magát a kapcsolatot sem akarom már sem szívben sem agyban.DE!Mégis motoszkál bennem egy ideje, hogy vmikor ez folytatódik.

Kezd bosszantani a dolog, hogy mi ez.Kezdek meghülyülni vagy tényleg készül valami.

köszönöm, ha írtok.


2011. aug. 2. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt ingyen jósolnak

2011. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a francért kell ilyenen izgulni? Ha lesz valami, akkor örülj neki, ha nem lesz semmi akkor még inkább. Egyébkét ha 1 éve nem is volt semmi, akkor elég valószínű, hogy nem lesz már semmi köztetek.
2011. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Unatkozom, így egy rövidebb pszichológiai elemzés arról, hogy ezt miért érezheted így.


Nem tudom milyen kapcsolatban voltál a pároddal, de azt szinte biztosan látom, hogy hogyan szakítottatok. Te lezáratlannak érzed a kapcsolatot, a szakításotokkor nem kaptál megfelelő választ, így azóta is azon agyalsz, mi lesz ha...

Amennyiben nő vagy (érzéseim szerint az vagy :D) közlöm, hogy ha egy férfit érdekel egy nő akkor nyomul rá, de nem is kicsit.

Egyébiránt nem értelek. Azt írod, hogy nem akarod a kapcsolatot. Akkor meg? Az két emberes móka! Annyira meg azért csak nem balfék a volt párod, hogy csak azért is direkt próbálkozzon, miután elküldted.

2011. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,de nem ez volt a kérdés.

az uncsizósnak: nem maradt bennem lezáratlan kérdés.

tudom,hogyan viselkedik egy férfi ha akar egy nőt, ez sem volt kérdés.

egyik exemmel sem éreztem ezt.

nem sóvárgok, semmi ilyen nincs.

csak van ez és kész.

2011. aug. 2. 23:01
 5/5 Anna119 ***** válasza:

Még lehet is valami. Nem kell félned. Ezek a megérzések általában bejönnek. Ha nem most, akkor majd később, de akkor eszedbe fog jutni, amit most éltél meg.


Sok sikert. :)

2011. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!