Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fekete Mágiával kapcsolatos...

Fekete Mágiával kapcsolatos praktikákat kérhetek esetleg tőletek?

Figyelt kérdés
KÉTKEDŐK NE ÍRJANAK!
2011. aug. 7. 09:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Kérhetsz igen.

Nőj fel.

2011. aug. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 .Anonymus. ***** válasza:
94%
Szerintem ez nem a legmegfelelőbb oldal arra,hogy megtudj ilyen komoly dolgokat,kérd inkább ezzel foglalkozó boszorkány segítségét!
2011. aug. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha feldarabolsz libamájat, és teliholdkor apróra vágod, magadra kened és meztelenül állsz így a szabadban, akkor amire közben erősen koncentrálsz az teljesülni fog!!
2011. aug. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Megismételném magam: KÉTKEDŐK NE ÍRJANAK!


Köszönöm

2011. aug. 7. 10:43
 5/14 .Anonymus. ***** válasza:
[link] én nem olvastam ezt a könyvet,de téged lehet,hogy érdekel...
2011. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. aug. 7. 11:17
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A fekete mágiához először is érteni kell az összes többi mágiaághoz, képzett és erős elmére s lélekre van szükséged, tehát ha nem vagy gyakorlott mágus legjobb esetben is maximum nem történik semmi.
2011. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem kell érteni a többi mágiaághoz, de legalább egy másikat ismerni kell.

Nincs a világon olyan mágus, ami a mágia minden ágához értene.

Miért kell mégis érteni más ághoz? Mert tanulni egyszerűbb, gyorsabb és kevésbé veszélyes, mintha rögtön a fekete mágiába fogsz. Ha egy másik ágban jártas vagy, könnyen előkészülhetsz védelmekkel egy-egy fekete mágusi próbálkozásra, ami nélkül a gonoszmágus karriered igen csúf és korai véget érne.

2011. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
A fekete mágia mindig visszaüt. Amúgy meg pff, kíváncsi vagyok mire kell ez neked...
2011. aug. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha úgy praktizálsz pusztító varázslatokat hogy nem tudod utánuk fehér mágiával megtisztítani a lelked akkor már lőttek is neked.
2011. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!